İş Yükü – Zaman

Yenilenen inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte mimari ve mühendislik uygulamalarında rakiplerinde artması ile birlikte iş gücünün azaltılması hususunda inşaat’larda bir çok alternatif elemanlar üretilmekte ve denenmiştir; Ancak Prekast Cephe elemanı binalarda zaman kazanmak amacı ile tercih edilmesi gereken ilk elemandır.

Alan Kazandırıyor ve Ekonomik

Cephe elemanları sanayisinin artması ile cephede kullanılacak malzeme seçiminde çeşitliliğin olması inşaat firmalarını yanlış malzeme seçmeye yönlendirmiştir. Ancak bugünün ekonomisinde prekast aslında alan kazandırarak, duvar, sıva, mantolama yaptırmayarak aslında kendi maliyetini amorti ediyor yıllardır alışılageldik algı ve malzeme çeşitliliği inşaat firmalarını yanlış ürünlere doğru sürüklemiştir.

Depreme Dayanıklı

Cephe malzemeleri arasında depreme yada bina hareketlerine en uygun elemandır. Kendi uygulama kesitinde herhangi bir harekete karşı sağa sola- yukarı aşağı hareket edebilen en uygun elemandır.

Yanmaz

Harcının içinde bulunan özellikle Cam Elyafı ve diğer kimyasallar A1 yanmaz belgesi ve derecesine sahiptir.

Duvar Yok – Sıva Yok – Mantolama Yok

Kaba inşaat işlerinde ve betonda bulunan muhtemel kaçınılmaz hataları giderebilmek için betonun dışında uygulama yaparak cepheye vidalama ve ankraj sistemleri ile betona monte edilen olduğu için duvar yerine kullanılan metraj alanını ve maliyetini siz müşterilerimize kazandırıyoruz nasılmı Doğru Prekast yaparak; Hali ile duvar yapılmadığı  için Sıva yaptırmıyor ve prekastın için maliyeti çok uygun olan taşyünü malzemesini koyarak ısı yalıtımıda maximum seviyeye ulaştırdığımız için mantolamada yaptırmayarak hem zaman hemde makiyetinizi düşünüyoruz.

Yorum Yaz