GRC Kabuk Panel

Mono Prekast grc kabuk panel sistemlerimizin kalınlığı 15-22 mm arasında statik hesaplara göre yada sizin istediğiniz kalınlıkta silis kumu, alkali dayanımlı elyaf, beyaz çimento ve gibi kimyasalların karışımları ile püskürtme yöntemi ile elde edilir. Üretim aşamasında kalıp aşamasını hızlandırdığı gibi püskürtmeli üretimi de daha kolay olmakta ve buda işleyişi müthiş oranda zaman kazandırmaktadır. Döküm aşamasından sonra kürlenen grc kabuk paneli kalıptan çıkardıktan sonra elbette sizde göreceksiniz ki pürüzsüz bir yüzeyi mukavemetini sağlamış ve dayanımlı bir malzeme olarak şantiyeye titizlik ile sevk edilir. Grc kabuk panel su geçirimsiz bir malzeme olduğundan dekoratif ürünlerde yani park ve bahçeler, silme, kat silmesi, parapet silmeleri ve daha bir çok dekoratif ürünlerde de kullanılabilir.

GRC Kabuk Panel

Sınırsız Tasarım İmkanı

Grc kabuk panel cepheyi tasarlayan mimar açısından yada biz tasarımınızı yapıyorsak tasarımda sınırsız bir yön elde etmemizi sağladığı gibi istediğimiz görünümde cepheler elde etmemizi sağlar. Söz konusu mühendislik olunca için bulundurduğu demir yani cam elyafı, çelik karkası, kaliteli kumu, kaliteli çimentosu ile gerçek sağlamlık sağlamasının yanı sıra detay birleşimlerinde yada detaylarda olağanüstü kolaylık sağlayarak cephe uygulamasının çok kısa bir sürede %100 kaliteli bir cephe elde etmenizi ve yapılarınıza sonsuz değerler katmayı Mono Prekast görev olarak üstlenmiştir.

Müteahhitlerin inşa ettikleri yapılarda galvanizli karkas ve ankraj sistemleri ile donatılmış yıllara meydan okuyacak bir malzeme ile inşaatlarını kaplayarak betonarmesini adeta bir koruyucu kalkan gibi koruması uzun ömürlü cepheler elde etmesi inşaat kariyerini %100 katkı sağlayarak müşteri memnuniyeti de elde etmiş olur ve en düşük maliyetlerde, en kaliteli cepheler elde etmiş olacaklardır.

Kullanıcılar için satın almış olduğu konutun yada ticari konutun estetik yapısı, ısı yalıtımı, su dayanımı, darbe dayanımı gibi faktörlerde çok etkili ve olması gerekendir, biz Mono Prekast olarak bu faktörlerin hepsini bir arada barındıran prekast sistemlerini müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Mono Prekast Türkiye’de ve yurt dışında üretmiş olduğu tüm üretim malzemelerinin gerçek, dayanıklı, uzun ömürlü, gerçeğine uygun hizmet vermektedir. Tasarımlarımızda yeni çığırlar oluşturmak için, gerçek yapılar tasarlayarak ve uzun ömürlü mimari yapın oluşturmak için en gerçekçi çözüm odaklı olmaya devam edecek. Estetik ve mekanik dayanımı alternatiflerine göre çok üst seviyede olmaya ve bu şekilde üretilmeye devam edecek olan GRC , prekast ve cephe sistemleri  Yapılarınıza değer katmaya hep devam edecektir.

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  CUMHURİYET MAH. ŞEHİT TURAN CAD. NO: 5 -7B
  ÇEKMEKÖY/ İSTANBUL

  Telefon

  0216 606 2803

  E-posta

  [email protected]