Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi

Isı yalıtımlı panel sistemlerimiz, yapıları iklim şartlarından koruyarak yalıtım ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli rol oynar. Soğuk kış aylarında, dış ortamdaki soğuk havanın içeriye nüfus etmesini engelleyerek, ısınma maliyetlerini azaltır. Yazın ise tam tersi olarak sıcak havayı engelleyerek daha serin ve ferah ortamlar sağlar. Firmamız bünyesinde müşterilerin taleplerine göre özel imalat yapılarak, inşaat esnasında cephede ihtiyaç duyulan her şey tek kalemde giderilmiş olur.

Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi

Neden Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi?

Bu durum hem maddi açıdan hemde zamandan tasarruf sağlarken, yapıyı mümkün olan en estetik görünüme de kavuşturur. Daha önce hiç inşa edilmemiş türde bir eserin ortaya çıkması, hayal edilen her türlü tasarımın gerçek olabilmesinin tek yolu budur.

Günümüzde yalıtımsız yapılar artık tarih olmuştur ve her binada bu yönde uygulamalara ihtiyaç duyulmaktadır. Küresel ısınma neticesinde enerjinin verimli kullanılması, tasarruf yapılması zaruri bir hal almıştır. Duyarlılık sahibi herkesin yapması gereken yalıtım uygulamaları için prekast, akıllıca bir seçenektir. Her anlamda paranızın tam karşılığı olan bu çözüm, binanın değerini arttırır.

Mono Fiber GRC paneller ile statik hesaba göre gerekli ölçülere sahip çelik karkas ile desteklenerek, özel kanal tipli ankraj malzemeleri ile binaya giydirilir. Mimari tasarıma uygun olarak, modüler mono hale getirilerek, betonarme iskeleti tamamlanmış yapıdaki hatalar da prekast uygulamasında önceden görülerek çözüm bulur.

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  CUMHURİYET MAH. ŞEHİT TURAN CAD. NO: 5 -7B
  ÇEKMEKÖY/ İSTANBUL

  Telefon

  0216 606 2803

  E-posta

  [email protected]