İstanbul Prekast

İstanbul prekast alanının öncü kuruluşları arasında yer alan Mono Fiber, beklentilerin de ötesinde çözüme kavuşturan hizmetler sunmaktadır. Uzman kadrosu içerisinde yer alan kalifiye personeller, kendi departmanlarında prekast projeniz için görev alırlar. Örneğin mimari tasarım, üretim ve montaj uygulamalarının her biri için ayrı ekiplerimiz bulunmaktadır. Söz konusu GRC prekast cephe olduğunda hassas, titiz bir çalışma yürütürüz. Metraj, detay ve tasarım tercihleri belli olduktan sonra maliyet analizinin yapılmasının hemen ardından yazılı olarak teklifimizi müşterilerimize sunarız. Her koşulda en yüksek kaliteyle ekonomiyi bir araya getirebilmenin mücadelesini vermekteyiz. Bütün ilçelerimizde bugüne kadar imzamızı attığımız projelerimiz ve referanslarımıza göz attığınızda, doğru adreste olduğunuzu bir kez daha göreceksiniz.

İstanbul'da prekast cephe sektöründe fiyatların değişkenlik gösterdiği firmalara göre ürünlerin kalite düzeyi yükselmekte yada azalmaktadır. Dökümde kullanılan karışım oranları, belirleyici unsurlardan bir tanesidir. Mukavemeti daha yüksek, uzun ömre sahip GRC ürünleri, bu karışım oranlarına göre belirlenir. Yapının dış cephesinin görünümünü şekillendiren paneller, prestij kazandıracak şekilde dizayn edilmeli, bina kullanım ömrün tamamlayan kadar hizmet edebilecek niteliklere sahip olmalıdır.

Dış görünüme yaptığınız yatırımdan beklentileriniz arasında yalıtım özellikleri de yer alır. Klasik yöntemleri oldukça geride bırakan panellerimiz ses, ısı, su izolasyonu görevlerini başarıyla üstlenerek sizleri bu konuda asla mağdur etmez. İstanbul'da inşa edilen yapıların artık büyük bir çoğunluğunda prekastın tercih edilmesinin nedenlerinden bir tanesi budur.

Müşterilerimize ve iş hayatına bakış açımızın odak noktasında sizlerin memnuniyeti yer almaktadır. Var gücümüzle her evrede bin bir emek sarf ediyor, ortaya çıkan eserlerin şehrin çehresini şekillendirmesini sağlamaya çalışıyoruz. Her işimizde aynı öz veriyle çalışmanın meyvelerini, kuruluşumuzdan bu yana geçer sürede toplamaya başlıyoruz. Panel, kat silmesi, harpuşta, sütunlar, çiçeklikler gibi elemanları bir bütün halinde ve ahenk içerisinde sanatsal dokunuşlarla uyguluyoruz. Gelişmiş sprey teknolojisi ve çelik karkas sistemiyle imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize güveniyor, sektörümüze yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz. Dilerseniz ilgili sayfalardan geçmiş ve devam eden referanslarımıza bakabilir yada çağrı merkezimizi arayıp uzman müşteri temsilcilerimizden istediğiniz her türlü kapsamlı bilgiyi edinebilirsiniz.

İstanbul prekast

Bir Yorum Yaz