Kurumsal

Biz Kimiz

Mono Prekast Hakkında

MonoFiber GRC (Glassfibre Reinforced Concrete – Elyaf Katkılı Beton), MonoFiber ile sağlayacağı ve ürettiği GRC’den meydana gelen enerjiyi, doğan gücü ve anlayış ile sektöre yeni cephe, müşterilerine ise güven, kalite ve iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

MonoFiber’in yurt dışı lokomotif firmasından Mono İnşaat ve Taahhüt 1981 yılından beri yönetim kurulu başkanı Bora IRMAK öncülüğünde inşaat sektöründeki tecrübe ve birikimleri ile konutların adeta en çok problemli, cepheler konusunda yaratıcı, yenilikçi ve iddialı bir çözüm olarak, MonoFiberi’i geliştirmiştir.

MonoFiber kalite ve güveni kendisine ilke olarak benimsemiş, ve GRC üretiminde inşaat ve mimarlık sektöründe öncü olabilecek modern ve güvenli projeleri başarı ile hayat geçirmiştir

MonoFiber, pürüzsüz yüzey, yüksek ısı ve ses yalıtımı özelliği ve hızlı montaj avantajıyla Isı Yalıtımlı Cephe Panel Sistemi konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.  Bunun yanı sıra binalarda estetik görünümlü MonoFiber dekoratif elemanları her geçen gün  daha da tercih edilmektedir. Cam elyaflı betonun ince, hafif ve çok sağlam yapısı, MonoFiber’e endüstriyel olarak da pek çok kullanım alanı meydana getirmektedir.

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  CUMHURİYET MAH. ŞEHİT TURAN CAD. NO: 5 -7B
  ÇEKMEKÖY/ İSTANBUL

  Telefon

  0216 606 2803

  E-posta

  [email protected]