Güneş Kırıcılar

Desen ve dokularda istenilen ölçülerde boşluklar oluşturarak cepheyi güneş ışınlarından korumanıza ve cephenin şekline göre aydınlatmalar oluşturmanıza ve binalarınıza değer katmaya devam edecektir. Alışılageldik sistemlerle güneş ışınlarına karşı koymak inşaat alanındaki cephelerde bir çok soruna sebep oluyor ve uzun süren uygulama zamanlarına sebep oluyordu bu sistemler ama Mono Prekast olarak bu sorunları görmezden gelmek hiçte Mono Prekast‘ a göre değil. Ürünlerimizden olan alkaliye dayanıklı cam elyaf içeren beyaz çimento ve silis kumu karışımlarıyla elde ettiğimiz Mono Prekast ürünlerinin kalıp aşamasını geliştirerek oluşturduğumuz desenli ortası boş olarak dökümü sağlanan prekastları yani güneş kırıcıları istediğiniz ölçü ve boyutlarda üretmekteyiz. Böylelikle tek seferde cephe yapılmakta, ısı yalıtımı sağlanmakta, pas, kar, buzlanma, rüzgar,depreme gibi birçok doğal afete dayanıklı güzel bir malzeme elde etmiş olmaktayız.

Güneş Kırıcılar

Tasarım Harikası Güneş Kırıcılar

Sağladığı katkılar dışında yine bir çok avantajı olan güneş kırıcılar yapılarınızın dışında güzel şekil ve görünümler oluşturarak yapılarınıza maddi ve manevi bir çok değer katmaktadır. Manevi olarak elde ettiğiniz uzun süreler emek sarf ederek bitirdiğiniz inşaatınızı uzaktan gördüğünüzde işte bu benim inşaatım diyerek bakmaya doyamayacaksınız. Maddi olarak sağladığı değerlerden en önemlisi de satış aşamasında inşaatınız emsallerine göre %20 daha fazla satış oranı elde etmiş olursunuz.

Darbe dayanımı çok yüksek olan Mono Prekast güneş kırıcılar alışılageldik duvar yani tuğla, ytong, sıva sistemlerine göre daha hafif ve dayanıklı bir malzemedir. Güneş Kırıcı sistemlerimiz bir çok yüzey ölçüsü, doku, desen , figür ve görünümlü olarak üretilmesinde sınır tanımadan tüm müşterilerimizin istediği görünümlerde cepheler elde etmelerine %100 olumlu cevaplar vermektedir. Yine diğer prekast üretimlerimizde kullandığımız yangına dayanımlı olması için kimyasal ve özelliklerde güneş kırıcılar da aynısıdır. Güneş Kırıcılarımız A1 sınıfı yangına son derece dayanıklıdır.

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  CUMHURİYET MAH. ŞEHİT TURAN CAD. NO: 5 -7B
  ÇEKMEKÖY/ İSTANBUL

  Telefon

  0216 606 2803

  E-posta

  [email protected]