Yaşam Kalitenizi Prekast İle Yükseltin

Yaşadığımız binalarda yaşam kalitesini yükseltmek için henüz inşa aşamasındayken bir çok detayın planlanması gerekmektedir. Örneğin yapının cephesinde GRC prekast ürünlerini kullandığınızda, içerideki ferah, rahat bir ortama sahip olmak mümkün hale gelir. Süre gelen cephe uygulamalarının pek çok dezavantajı bulunurken PREKAST bu konuda daha gelişmiş bir seçenek olarak karşımıza çıkar. Üretiminde kullanılan bileşenlerin sağlığa hiç bir olumsuz etkisi olmadığı, yapılan teknik incelemeler tarafından ortaya çıkarılmıştır. Ayrıca iklim şartlarının aşındırıcı ve yıpratıcı etkilerinden binayı koruduğu için, içeride rutubet gibi istenmeyen durumlarla karşılaşma ihtimaliniz çok daha düşüktür. Durumun bir diğer güzel yanı ise, taşıyıcı kolonlar içerisine nemin ulaşmasının önünde bir bariyer oluşturduğu için kullanım ömrünün uzamasında rol oynar. Teknolojinin son noktası fiber takviyeli prekast beton, esnek bir yapıya sahip olduğu için sağlamdır. Doğa olaylarından etkilenmez, deprem gibi hallerde aşırı yük binmesinin önüne geçilmesine katkı sağlar.

Hepimiz daha yaşanabilir bir ortamda hayatımızı sürdürmek isteriz. Yapacağımız tercihler ile bu ortamı sağlamak bizlerin elindedir. Diğer yandan, prekast ile donatılmış apartmanlardaki daireler daha prestijli olur, sürekli değer kazanır. Size her açıdan fayda sağlayacağından tercihinizi yaparken dikkate almanızı öneriyoruz.

Mono Fiber, alanında kalitesini ispatlayarak yıllar içerisinde gelişimini sürdürdüğü alt yapısıyla çağı yakalamayı başarmış, müşterilerinin beklentilerini karşılayabilecek özelliğe sahip hizmet sunabilmeyi kendisine misyon edinmiştir. Rol aldığı projelerin de gösterdiği bu gerçek, sektörün öncü kuruluşları arasında yer almasını sağlamıştır. Edinmiş olduğu tecrübeyi üretim ve montaj safhalarına yansıtarak, bir marka olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Dış cephe sektörüne yön veren çözümlerini Türkiye’nin başta İstanbul olmak üzere bütün illerine ulaştıran firmamız, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için var gücü ile çalışmaktadır. Teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak uygulama safhalarını mükemmele en yakın noktaya ulaştırma gayreti içerisindedir. Ücretsiz yerinde keşif ve projelendirme ayrıcalıklarımızı bütün müşterilerimize istisnasız biçimde sunmaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey, yedi gün yirmi dört saat aktif olan çağrı merkezimizi arayarak buradaki uzman müşteri temsilcilerimizle görüşüp, randevu talebinizi iletmektedir. Sonrasında geriye kalan ne varsa sizin için hızlı bir şekilde biz yapıyoruz.

Yorum Yaz