Dış Cephede Projelendirme Süreci

Dış cephenin proje süreci, iş akışı için en belirleyici unsurdur. Ürünlerimizin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi zengin tasarıma sahip ve görsel açıdan herkese hitap edebiliyor oluşudur. Dolayısı ile estetiğin bu kadar ön planda olduğu uygulamalarda tasarımın her aşaması titizlikle elden geçirilmeli ve bu alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Firma olarak konuya oldukça hassas yaklaşıyoruz, ekibimiz içerisinde bu çizimleri gerçekleştiren uzman takım arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu yazımızla sizlere cepheye bir kere uygulandığında uzun ömürlü oluşu sayesinde yıllarca sorunsuz kullanılan prekast panellerin çizim ve şekillendirilme süreçlerinin nasıl gerçekleştiğini ve ne kadar önem arz ettiğini aktarmaya gayret edeceğiz.

Öncelikle bu işleme hangi aşamada ihtiyaç duyulduğunu ele almak doğru olacaktır. Bize ulaşıp uzman müşteri temsilcilerimizle görüştüğünüzde sizden yerinde teknik incelemeler yapabilmek adına randevu talep ederiz. Müsait olduğunuz, sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek teknik çalışmalar gerçekleştiririz. Beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesinin hemen ardından sözünü ettiğimiz tasarım sürecini başlatırız. İlk olarak firma bünyesinde yukarıda bahsini ettiğimiz arkadaşlarımız bir kaç üç boyutlu çalışma hazırlayarak, sizlerin beğenisine sunarlar. İkinci ziyaretimizi bu noktada gerçekleştiririz. Çizimler üzerinde yapılması gereken değişiklikler, sizin talep ve direktiflerinize göre şekillendirilir. Memnuniyetiniz bizim için her şeyden önde gelmektedir ve sizi memnun edebilmenin bu süreçten geçtiğinin bilincindeyiz. Netice itibarıyla GRC uygulamaları herkesin yapılar üzerinde kanaatlerinin oluşmasında en önemli etkenlerden biridir.

Hepimiz yenilikçi, çığır açan ve beğeni toplayan yapılara sahip olmak isteriz. Bunun mümkün olmasına giden yolun Mono Prekast cephe sistemlerinden geçtiğini bilmenizi isteriz. Sunduğumuz ayrıcalıklardan olan yerinde ücretsiz keşif ve üç boyutlu projelendirme hizmetlerimiz sayesinde zihninizde canlandırdığınız bütün şekil ve figürlerin yaşam alanlarınızın dış yüzeyine uygulanması artık çok kolay. Bu vesileyle keşif ve projelendirme için herhangi bir isim altında hiç bir ek ücret talep etmediğimizin altını çizmek isteriz.

Önceden hazırlanmış olan çizimlerin cephede kağıt üzerindeki gibi görünmesinin de yolu uygulama sürecinden geçer. Gereken birikim ve tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından yapılması halinde beklentilerinizin karşılanması oldukça güç olabilir. Firmamız montaj ekibini özenle oluşturmuştur ve gerçekleştirdiği eğitimlerle bu noktada yaşanabilecek olumsuzlukların henüz ortaya çıkmadan önüne geçebilmektedir. Kusursuza en yakın, modern mimari eserlere sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı çevirmektir.

Yorum Yaz