Şişli Prekast

Şişli prekast alanındaki faaliyetlerimize Şişli prekast firmaları arasındaki öncü kuruluş vasfımız ile hız kesmeden devam ediyor, yaşam alanlarınıza katma değer kazandırıyoruz. Sektörde ilk projemizden bu yana her zaman öne çıkan ve beğeni toplayan çözümler ürettik. Küçük, orta yada büyük ölçeklerdeki sayısız yapıya yeni bir görünüm kazandırdık. Yalnızca cephelerde değil, peyzaj ve çevre düzenlemeleri başta olmak üzere bir çok farklı noktada imalat ve montaj yapıyoruz. Bilindiği gibi Şişli prekast ürünlerimiz beyaz çimento, silis kumu ve diğer bir takım özel kimyasal bileşenlerin bir araya getirilmesi sonucu elde edilmektedir. Diğer kuruluşlardan farklı olarak bütün adımlarımızı sizi memnun etmeye yönelik atıyoruz. Tasarım ve proje sürecinden teslimata kadar her evrede en titiz çalışmaları gerçekleştiriyor, ortaya modern mimariye farklı bir boyut kazandıran projeler çıkarıyoruz.

Ürünlerimizin tamamı özel çelik karkas sistemi ile güçlendirilmekte ve uzun yıllar sağlamlığını koruyabilecek şekilde üretilmektedir. Yine bize has ankraj sistemleri ile montajı gerçekleştirilmekte, bütün olumsuz koşullara karşı gereken önlem alınmaktadır. Şişli prekast denildiğinde akla ilk gelen firma oluşumuzu bu kalite odalı anlayışımıza borçluyuz. Bizi tercih ettiğinizde gelişecek süreçleri şu şekilde sıralayabiliriz..

Öncelikle uzman keşif ekibimiz adresinize gelerek projeyi yerinde inceler. Sonrasında metraj ve tasarım aşamasına geçiş yapılır. Sizin beklenti ve taleplerinize göre üç boyutlu tasarımlar hazırlanır ve beğeninize sunulur. Onaylamanız halinde ise Şişli prekast uygulamasının ikinci aşamasına geçiş yapılır ki bu da üretimdir. Sizin için hazırlanan kalıplara döküm yapılır ve imalatlar kuruduktan sonra yüzeyde hata olup olmadığı kontrol edilir. Şayet bir hata ile karşılaşılırsa gereken onarımlar yapılır ve şantiye sahasına sevk edilir.

Beklentilerinizi eksiksiz bir biçimde karşılayabilmek adına alanında uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Montajı yapacak ekip üyelerimizin tamamı alanında uzman olup, gerekli eğitim ve sertifika sistemlerine dahil edilmiştir. Ekip arkadaşlarımız ilgili alana kalite politikalarımız çerçevesinde ürünlerimizi giydirerek silikon işleminin önünü açar. Silikonlar çekildikten sonra gerekli hallerde boya uygulaması yapılır ve son kontrollerin ardından size sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Tüm bu konularla ilgili teknik bilgi edinmek, keşif randevusu almak yada sorularınız cevaplandırmak için bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Yorum Yaz