Sancaktepe Prekast

Yaşadığımız alanlarda alan kazandıran, yalıtım sağlayarak enerji harcamalarını düşüren, prestiji arttıran prekast cephe seçenekleri artık hemen herkes tarafından özellikle tercih edilen yeni nesil cephe teknolojisidir.

Yaşadığımız alanlarda alan kazandıran, yalıtım sağlayarak enerji harcamalarını düşüren, prestiji arttıran seçenekleri artık hemen herkes tarafından özellikle tercih edilen yeni nesil cephe teknolojisidir. Binalarda prekast tercih edildiğinde sadece yaşam alanlarınızın kalitesi artmaz, aynı zamanda ciddi anlamda değer kazandırır. Beyaz çimento, silis kumu, cam elyafı ve diğer yapı kimyasallarının bir araya gelmesi ile oluşan ve kendine has bileşimi ile rakiplerini açık ara geride bırakan, kendisine yapılan yatırımı fazlası ile geri kazandırarak cebe dost bir yapı malzemesidir. Bu alanda faaliyetlerini büyük bir hızla genişleten , gerek kusursuza yakın ürün ve hizmetleri gerekse müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla kalite arayanların prekast firmaları tercihi. Kendisini ispatlayarak ve oldukça büyük projelere imza atarak kendisine sağlam bir yer edinen firma, yıllardan bu yana kazandığı bilgi birikimi ve her bir üyesini sektörde en az on yıl deneyim kazanmış kişilerden seçip belirli aralıklarla uzmanlık eğitimleri verdiği kadrosu ile sunmaktadır. Aradığınızda ilk olarak sizden keşif randevusu talep ederek adresinizde ziyarete geliyor, gereken teknik incelemeleri ücretsiz biçimde yaparak bilmeniz gereken her konuda bilgilendirme yapıyor. Yine aynı şekilde projenizi bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak hazırlıyor ve bu ön görünümle fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda tasarımı şekillendirerek içinize sinen bir hizmet vadediyor.

Bu ürünlerin kullanım alanlarını büyük bir hızla genişleten kuruluş, Edirne’den Kars’a bütün Türkiye’ye hizmet ulaştırmaktadır. İmalatı son teknoloji ile donatılmış fabrikasında gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi için 0 (216) 621 11 39 çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yorum Yaz