Prekast Sayesinde Tasarruf Yapın

Fiber donatılı prekast uygulamaları sayesinde gelişmiş bir cepheye sahip olmak çok kolaydır. Kaliteli bir prekast cephe ile birlikte, sahip olacağınız ayrıcalıkları saymakla bitiremeyiz. Artık bütün yapılarda GRC beton cephe seçeneği kullanılmaktadır. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi her anlamda tasarruf sağlamasıdır. Maliyet analizleri yapılırken zaman da önemli bir kriter olarak karşımıza çıkar. Seçiminizi bu yönde yaptığınızda maddi açıdan ve zamandan ciddi bir tasarruf sağlarsınız. Şimdi sizler için konuyu daha geniş bir açıdan ele almaya çalışacağız.

Prekast ile Maliyetleri Düşürün

Daha önceki yazılarımızda değindiğimiz gibi, yapıların bir çok ihtiyacını bu mucize ürün ile tek seferde giderebilmek mümkün hale gelmiştir. Örneğin yalıtım anlamında hiç bir ek masraf yapmadan yapının kışın sıcak, yazın serin kalmasını sağlayabilirsiniz. Ses geçişini en aza indirmek için yapılan çalışmalara da artık ihtiyacınız yok. Çünkü prekast cephe bunu tek başına sizin için yaparak, daha sessiz, huzurlu ve konforlu yaşam alanlarının kilidini açar. Tamamlanan inşaatın görünümünü zenginleştirmek için bir takım dekoratif uygulamalar yapılırken, GRC ve precast sayesinde henüz döküm esnasında istenilen görünüm için ön hazırlık yapılır. Cephe kaplandıktan sonraysa istediğiniz sonucu almış olursunuz.

Zamandan Tasarruf Edin

Şantiye ortamında her an zamana karşı büyük bir yarış vardır. Maliyetlerin azalmasına da etki eden bu unsurun en düşük seviyelerde tutulması amaçlanır. Doğru planlama ve uygulama yapıldığında prekast size gereken süreyi fazlasıyla kazandırır. Henüz proje aşamasında iken bir firmayla anlaşıldığında, kaba inşaatla eş zamanlı olarak çalışmalara başlanır. Teknik analiz, tasarım, zenginleştirme, kalıp ve çelik karkas sistemi, döküm ve son olarak da montaj yapılır ve bütün bunlar çok kısa süreler içerisinde gerçekleşir. Özellikle büyük ölçekli işlerde kaba henüz devam ederken montaja başlandığı dahi görülebilir.

Mono Fiber, müşterilerine her zaman kazandırmak için çalışmalarını bu doğrultuda yürütür. Bizimle çalışmak isteyen herkese bu yönde katkı sağlayabilmek adına bütün gücümüzle çaba sarf ederiz. İşiniz büyük, orta yada küçük ölçekte olabilir. Hiç bir ayrım yapmadan tamamında aynı özeni gösteririz. Süreçlerin gelişimi hakkında merak ettiğiniz diğer konular için bizi arayınız.

Yorum Yaz