Avrupa Ve TSE Standartlarında Üretim

Türkiye’de ve Tüm dünyada üretimi yapılan mazlemelerin kalitelerinin artırılması ve tüketicilere güven veren malzemeler sunmak amacıyla çeşitli argeler neticesinde dikkat edilmesi için oluşturulmuş standartlar ve bu standartları aşmamak yada dışına çıkmamak gerekir MonoFiber Prekast sistemleri üretim uygularımlarında kullanmış olduğu malzeler ve çalışma düzeni ve cephede uygulama metotları Avrupa Standarlarına uygun ve TSE standartlarına uygun olması halinde her birimin başında kalite kontrol birimleri oluşturarak olabilecek sorunlara karşı hata payını minimum’a yani sıfıra indirmiş bulunmaktadır. Yapılarki cephe özellikle prekast cepheler yapıcı tarafından her ne kadar tek kalem iş olarak görülsede öyle değildir. Prekast tüketicilere sunacağınız konutun cephesi, ısı yalıtımı, boyası, ses bariyeri, pencere boşluğu, şakülü yani bir bakıma herşeyi bu kadar işi bir arada siz değerli müşterilerimize sıfır hata ile sizlere uygulayabilecek firmayı iyi araştırıp iyi tercih yapmanız gerekecektir. Mono Prekast olarak bu deneyimlerin hepsini bir araya toplayarak hatasız işler yapmaya devam etmekte ve edeceğiz.
TSE damgası olmayan kontrol geçmeyen herhangi bir ürün bünyemizde kullanılmamakta Türkiye’de ve Avrupa’da kullanılan ve kullanılması gereken BSI (British Standards Institution) Prekast ile ilgi yayımlamış olduğu “önyapımlı beton” ve “cam elyaf takviyeli çimento)” konulu prekast ile ilgili detaylı bilgiler yayınlayarak siz değerli tüketicilerin ve yapıcı ların çok net bir şekilde bilgiler almasını sağlamıştır.
Biz Avrupa ve TSE Standartlarının yanında üretim ve uygulama kalitelerimizin yanına birde ISO 9001 kalite yönetim uygulamalarını ekleyerek kalitemize kalite katarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

• Sıfır Hata
• Maksimum Hız
• Taleplerinize Uygun
• Detaycı
• Kaliteli İş ve Rekabet
• Güven veren Sonuçlar
Bu standartlardaki iş anlayışımızı hergün takib ederek hataya mahal vermeden uygulamakta ve eksiklerimizi görerek tamamlamaktayız. Bu şekilde kaliteli işler yaparak yükselmekte ve yapılarınızı olağanüstü cepheler ve sihirli dokunuşlarla kaplamaktayız.

Yorum Yaz