Sarıyer Prekast

Sarıyer prekast sektörünün öncü kuruluşlarından bir olan firmamız, üstlendiği sorumluluk ve imzasını attığı projeler ile Sarıyer prekast firmaları arasında her zaman bir adım önde olmuştur. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize birikim ve tecrübemiz katarak beklentilerinizin de üstüne çıkan mimari işler ortaya koymaya gayret ediyoruz. Sarıyer’de prekast yapan firmalar içerisinde gerek yıllar içerisinde kazanmış olduğumuz deneyim gerekse ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Apartman, otel, iş merkezi, okul ve diğer bütün yapı tipleri için özel ve benzersiz prekast tasarımları hazırlıyoruz. Çağdaş bir tasarıma sahip, modern mimarinin gerekliliklerini içerisinde barındıran yüksek kaliteye sahip yapılara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bize ulaşmak.

Ücretsiz keşif ve projelendirme: Bizimle iletişim kurduğunuz ilk anda sizlerden yerinde teknik incelemeler gerçekleştirmek için keşif randevusu talep ederiz. Belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize gelip prekast uygulaması yapılacak yeri inceleyip beklentilerinizi not alırız. Bütün bu bilgiler bilgisayar ortamında üç boyutlu çizim yapacak ekibimize yönlendirilir ve sonuç olarak bu tasarımlar size sunulur. Bütün konularda mutabık kalınmasının hemen ardından ikinci aşamaya geçiş yapılır.

Kalıp, döküm ve bağlantı elemanları: Sarıyer prekast proje ve çizimlerine göre özel döküm kalıplarının hazırlanmasının ardından özel ölçü ve ebatlara göre döküm yapılır. Bu aşamada özel kimyasal karışım oranları kullanılır. Cepheye bağlantı için kullanılan metal ekipmanlarda bu evrede imal edilir ve şantiyeye sevki sağlanır.

Montaj ve kontrol: Montaj ekiplerimiz uzman teknik personelimiz kontrolünde ürünleri cepheye giydirir. Bu aşamada mümkün olabilecek en üst seviyede dikkat ile hareket edilir. En ufak bir hataya dahi mahal verilmemeye özen gösterilir.

Silikon ve boya: Son olarak yüzeydeki küçük pürüzler giderilir ve silikon da çekildikten sonra ihtiyaç olması halinde boya uygulanarak Sarıyer prekast projesi sahiplerine sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Sizlere en başından en sonuna dek başta üç boyutlu tasarım ve ücretsiz keşif olmak üzere bir çok ayrıcalık sunuyoruz. Her aşamada sizinle yakın iletişim kuruyor ve her şeyin istediğiniz gibi şekillenmesini sağlıyoruz. Memnuniyet seviyenizi mümkün olan en üst düzeye taşıyabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kapsamlı bilgi ve randevu için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz