Prekast Harpuşta

Firma olarak prekast harpuşta ürünlerimizle müşterilerimize proje bazlı imalat ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Ülkemizin bütün bölge ve illerini kapsayan geniş ağımızla kaliteyi ve ekonomiyi bir araya getiriyoruz. Prekast harpuşta uygulamaları, genellikle çatı parapetlerinin ve duvarların üst kısımlarında kullanılır. Bu alanlarda su var kar birikimini engellemek amacıyla bir yana yada ortadan iki yana eğimli olarak şekilde tasarlanırlar. Yapının doğa şartlarından en az şekilde etkilenmesini sağlamak amacıyla zorunlu olarak kullanılmaktadır. Zira, binalarda duvar üstlerinin korunmasız olması ile yağmur ve kar suları bu bölgelerden sızarak yapıyı ayakta tutan çelik demirlerin paslanmasına ve çürümesine sebep olur. Harpuşta ürünleri bunu engelleyerek binanın kullanım ömrüne ciddi anlamda katkı sağlar.

Prekast Harpuşta Fiyatları

GRC uygulamalarında birim fiyat üzerinden hesaplama yapılırken, ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bizimle çalıştığınızda en kaliteli ürünleri en makul prekast harpuşta fiyatları ile satın alacağınızın sözünü veririz. Yaşam alanlarımız için bu kadar önemli olan, daha sağlam yapılarda yaşamamıza olanak tanıyan bu uygulamalara gereken ilgiyi göstermek ve adımlar atmak durumundayız. Yalnızca dekoratif bir ürün olarak görmek yanlış olup, uzun vade de ciddi kazanımlar sağladığını bilmek gerekir.

Üretim ve Montaj Evreleri

Prekast harpuşta üretimi için bir takım teknik verilerin elde edilmesi gerekir. İşte bu yüzden proje alanında incelemeler yaparız. Metraj, model, ihtiyaç ve iş planının belirlenmesini sağlayan bu aşamada aynı zamanda müşterilerimizi merak ettikleri konular hakkında bilgilendiririz. Edinilen bilgiler bilgisayar ortamına aktarılarak üç boyutlu olarak detaylandırılarak onayınıza sunulur. İstediğiniz gibi son şekil kazandırıldığında ise kalıpların imalatına başlanır. Püskürtme yöntemi ile bu kalıplara döküm yapılırken içeride bağlantı için kullanılacak çelik elemanlar da konumlandırılır. Hazır hale gelen ürünler şantiyede gereken yere monte edilirken edinilmiş olan deneyim devreye girer. Bünyemizde görev yapan montaj ekibimizin üyeleri profesyonel bir çalışma yürüterek mümkün olan en yüksek hassasiyetle işi gerçekleştirir. Artık sona yaklaşıldığında derz aralıklarına fitil ve özel silikon kullanılır. Boyanan harpuştalar son şeklini aldığında iş teslimi gerçekleştirilir.

Genel hatlarıyla sürecin işleyişini, fiyatlandırmayı ve teknik detayları sizlere sunmaya çalıştık. Sorularınızın yanıtını burada bulamadıysanız diğer sayfalara göz atabilir, bizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz