Kadıköy Prekast

Kadıköy prekast uygulamaları ile estetik açıdan zengin görünüm kazandıran ürün ve hizmetlerimizle, diğer Kadıköy prekast firmalarından farklı olarak yaşam alanlarınızın kalitesini arttırıyoruz. Yeni nesil yapıların neredeyse tamamında tercih edilen cephe sistemlerimiz, bir çok açıdan avantaj getirmektedir. Isı yalıtımı sağlayan teknik özellikleri sayesinde dört mevsimde ferah mekanlar oluşturur. Dış duvar örme ihtiyacını ortadan kaldırarak fazladan alan kazandırır. Kadıköy prekast hizmetlerimizin bir diğer önemli özelliği ise, esnek ve sağlam bir yapıya sahip oluşudur. Deprem riski taşıyan ülkemizde, binanın dış yüzeyinin esneyerek yüzey çatlaklarını önleyebiliyor oluşu ciddi bir fayda sağlar. Duvarın ortadan kalkması da yükün azalmasına olanak taşıyarak daha sağlam bir yapı meydana gelmesinin önündeki engelleri kaldırır. Hizmet sağladığımız alanın da tamamen müşteri, hız ve odaklı olmayı kendimize misyon yaptığımız cephelerden memnun kalıp bizlere referans olmanızı vizyon olarak belirledik ve tüm çabamızda uzman kadromuzla budur.

Uzun yıllardır Kadıköy prekast sektöründe faaliyet yürüten firmamız, hizmetlerinde bugüne kadar uygulamış ve bitirmiş olduğu bir çok projeyi siz müşterilerimize yerinde görerek tespit ederek referans gösterebiliriz. Özellikle Bağdat caddesi bölgesinde özenle tasarlayarak uyguladığımız çalışmalarımız bizlere birçok müşteri kazandırarak bizleri onurlandırmıştır. Bölgeye hakim olan kentsel dönüşüm işlerinde yıkım yapımı devam eden 35,000 adet konut gündemde olacaktır bu sebepten dolayı müteahhit firmalar arasında boyutu ölçülemeyecek derecede rekabet ve pazarlama zorluğu meydana gelecek ve gelmeye başlamıştır. Tasarladığımız yapılardaki prekast cephelerin mühendislik hesaplarından ödün vermeyerek satış yapabilmenizi kolaylaştıracak albenisi olan cepheler tasarlayarak ortak çözüm ürettiğimiz cephelerin yüzünü güldürdüğümüz gibi  işveren firmaların da yüzünü güldürmek bilhassa görevimizdir.

Bölgede başlayan kentsel dönüşüm faaliyetleri ile birlikte bölgeye ve tarihi yapılarına uygun tasarımlar elde edip müşterilerimize birkaç alternatif olarak hazırladığımız cepheler tarafınızdan onaylandıktan sonra imalat çizimleri başlattır. Çizimlerin bitmesi akabinde işverenin kontrolünden geçmesi için ilgili doküman ve dijital ortamdaki tüm bilgiler iş verene aktarılır ve işveren kontrolünde değişmesi istediği yerlerin düzeltilmesinden hemen sonra Kadıköy prekast imalatına geçilir. Hizmet sağladığımız alanın da tamamen müşteri, hız ve odaklı olmayı kendimize misyon yaptığımız cephelerden memnun kalıp bizlere referans olmanızı vizyon olarak belirledik ve tüm çabamızda  uzman kadromuzla budur. Cephelerde uzun ömürlü, sağlıklı ve güzel cepheler hedeflerinizi  tek kalemde sizlere sunmakta ve daha dayanıklı olduğunu bildirmek görevimizdir.

Konuyla ilgili kapsamlı bilgi edinmek isterseniz bizi arayarak uzman müşteri temsilcilerimizden merak ettiğiniz bütün konulardaki sorularınıza yanıt alabilir, yerinde ücretsiz keşif ayrıcalığından yararlanmak üzere randevu alabilirsiniz.

Yorum Yaz