Mecidiyeköy Prekast

Mecidiyeköy prekast faaliyetlerimiz ile sizlere en doğru Mecidiyeköy prekast firmaları arasındaki tercihi yaptığınızı hissettirmenin sözünü ve garantisini veriyoruz. Gerek yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bilgi birikimi gerekse daha önce imza attığımız projeler bunun en büyük göstergesidir. Bilindiği üzere kendisine has bir karışıma sahip olan ürünlerimiz, içerisinde beyaz çimento, cam elyafı, silis kumu ve bazı kimyasallar bulundurur. Bu karışımın oranı öyle iyi hesaplanır ki uzun yıllar sorunsuz bir şekilde sağlamlığını koruyabilir. Prekast cephe kaplamaları bilinen en önemli seçenek olsa da, peyzaj ve çevre düzenlemeleri dallarında da ürünlerimiz bulunmaktadır. Hayatın ve yaşam alanlarınızın her köşesinde estetik çözümler üretiyoruz.

Mecidiyeköy prekast projeniz için bizi aradığınızda müsait olduğunuz gün ve saatte uygulama yapılacak alanı yerinde incelemek üzere keşif ekibimiz ziyaretinize gelir. Gerçekleştirilen teknik incelemeler ile metraj çalışmaları, ihtiyaç ve talepler not alınır. Sizlere oldukça geniş kapsamlı bilgi sunulurken merak ettiğiniz konularla ilgili teknik detaylar aktarılır. Fiyatlandırma, bu evrede netlik kazanır. Sizlere en kaliteli ürünleri en makul rakamlarla sunmayı garanti ediyoruz. Şayet anlaşma sağlanırsa sizlere bilgisayar ortamında hazırlanmış üç boyutlu çizimler sunulur. Onay vermeniz halindeyse üretim safhası başlar. Mecidiyeköy prekast cephe panellerine özel kalıplar hazırlanır. Çelik karkas iskelet sistemi de hazırlandıktan sonra döküm diye tabir ettiğimiz işlem gerçekleştirilir. Kurumaya bırakılan cephe panelleri kapsamlı bir incelemeye tabi tutulur. Yüzeyde pürüz yada kusur varsa gereken onarımlar yapılarak şantiye sahasına sevk edilir.

Uzman montaj ekibimiz cepheye giydirme işlemini oldukça büyük bir hassasiyetle çelik ankraj elemanları ve çelik dübeller ile gerçekleştirir. Sonrasında derz silikon uygulaması yapılır. Şayet siz boya talebinde bulunduysanız boyama da yapıldıktan sonra sorunsuz biçimde size teslim edilir. Mecidiyeköy prekast iş akışımız bu şekildedir. Sizlere kısaca özetlemeye çalışmış olsak da, çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcilerimiz ile yedi gün yirmi dört saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Dilediğiniz gün ve saatte bize bu kanal üzerinden ulaşarak, merak ettiklerinizi sorabilir, yerinde ücretsiz keşif ayrıcalığından yararlanmak üzere randevu talebinde bulunabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız..

Yorum Yaz