GRC Prekast Panellerin Getirileri

Yeni nesil GRC prekast paneller, hayatımızın bir çok noktasına sanatsal bir dokunuşla yön vermektedir. Yaşadığımız yapıların içimize sinen, herkesin beğenisini kazanan, prestijli mekanlar olmasında rol alırken aynı zamanda prekast, çevre dostu bir uygulamadır. Uluslararası cam elyaf takviyeli beton derneğinin sitesinde kapsamlı analizler sonucu hazırlanmış raporları inceleyebilirsiniz. İnsan sağlığına hiç bir zararı bulunmayarak yapıların nefes almasına olanak tanımaktadır. Sahip olduğu bu özellik aynı zamanda nem faktörünün taşıyıcı kolonların içerisinde hapsolarak çürümeye yol açmasının önüne geçmektedir.

Her çeşit yapılarda rahatlıkla kullanılan ürünlerimiz, apartman, okul, otel, villa cephe kaplama uygulamaları başta olmak üzere, çevre düzenlemeleri, dekoratif çiçeklik seçenekleriyle de karşınıza çıkar. Hepimizin sahip olmak istediği ihtişamlı, modern mimarinin eserlerinin inşasında vazgeçilmez olarak GRC dış cephe kullanılmaktadır. Hayal edilebilen, tasarlanabilen her şeyin özel kalıplar sayesinde imal edilebileceği başka hiç bir ürün bulunmamaktadır. İşte bu özelliği sayesinde vazgeçilmez ve alanının bir numarası olmayı başarmaktadır.

Kimyasal yapısı, geleneksek beton türevlerinden onu ayırmakta, daha sağlam ve esnek hale getirmektedir. Her an deprem tehlikesiyle karşı karşıya olan ülkemizin metropol şehirlerinde durumun çok ciddi getirileri bulunmaktadır. Sarsıntı esnasında esneyerek kırılma direnci oluşturarak, yaşam alanlarımızın mümkün olan en az seviyede zarar görmesinde rol almaktadır. Bilindiği gibi dış duvar ihtiyacını ortadan kaldırıyor olması ile birlikte, aşırı yükü de ortadan kaldırarak getirilerine bir yenisini daha eklemektedir.

İnşaat projelerine başlanırken kapsamlı bir maliyet analizi gerçekleştirilir. Bu esnada her kalem bütün detayları ile hesaplanırken sağlıklı bir sonuç elde edilir. Cephede precast panelleri değil de diğerlerini tercih ettiğinizde ilk olarak karşılaşacağınız problem maliyettir. Halbuki GRC sayesinde ihtiyaçları hem kusursuz biçimde giderebilir hemde ekonomi yapma olanağı bulursunuz. Üstelik bunu tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı tasarımcıları artık çok daha sıra dışı, modern çalışmalar gerçekleştirebilmektedir. Cephedeki bu özgür anlayışın temelinde ürünlerimizin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kalıpların arasına sıkışmaktan kurtularak, hal ettiğiniz ne varsa yapınıza uygulamanız son derece kolaydır. Geçmişte üretmiş olduğumuz projeler de göstermektedir ki, konuyla ilgili talepleriniz sıfır sorunla gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin hangi bölgesinde yada ilinde olursanız olun bizi arayarak en uygun çözüm hakkında bilgi edinebilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Yorum Yaz