Prekastta Keşif Metraj Ve Projelendirme

Prekast cephe uygulamalarının başında gerçekleştirilen keşif, metraj ve projelendirme aşamaları, ilerleyen evrelerin doğru planlanması ve kaliteli bir hizmetin ortaya çıkmasındaki en belirleyici unsurlardır. Sizlere sürecin nasıl işlediğini aktarmaya çalışacağımız bu yazıda, prekast projenizde size yol gösterecek ve genel hatları ile işleyişi anlamanızı sağlayacak bilgilere yer vereceğiz. Daha önceki sayfalarımızda değinmiştik ancak genel hatları ile işleme keşiften başlandığının altını çizelim bir kez daha. Yerinde gerçekleştirilen bu işlem her şeyin şekillenmesini sağlayan temel yapı taşlarının başında gelir çünkü. Cephede montaj yaparken yaşanabilecek sorunlar önceden belirlenerek üretime ve gerekiyorsa ek önlemlere burada karar verilir.

Prekast Projesinde Metraj ve Proje Çalışması

Her yapı projesine mimari çizimlerle başlanır ve bu çizimlerde gerçekleştirdiğimiz teknik çalışmalar neticesinde cephede ihtiyaç duyulan cephe elemanlarının metrajı da ortaya çıkar. Üretimde ihtiyaç duyduğumuz ve bilgisayar ortamında hazırlanan üç boyutlu çizimlerdeki ölçüleri buradan ediniriz. Müşterilerimize ön anlaşma sonrası bu üç boyutlu çizimleri hazırlayarak sunarız. Elbette bu durum sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenir. Son düzenlemeler de yapıldıktan sonra imalata geçilir.

Attığımız her adımda memnuniyet seviyesini mümkün olabilecek en üst seviyeye çıkarmaya gayret ediyoruz. Sektörde edinmiş olduğumuz bu pozisyonu kalite odaklı çalışma sistemimize borçluyuz. Bize ulaşan herkes süreç ilerledikçe yukarıda belirttiğimiz hizmetlere hiç bir ek ücret edemeden sahip oluyor.

Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve inceleme için randevu almak. Sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte uzman ekiplerimiz adresinize ziyaret ederek sizin adınıza gereken her şeyi yapacaktır. Merak ettiğiniz konularda sizi bilgilendirecek ve sorularınızı yanıtlayarak teorik bilgilendirme gerçekleştireceklerdir. En kaliteli hizmeti mümkün olabilecek en makul rakamlarla alabileceğiniz ender prekast firmaları arasında yer almaktayız.

Ülkemizin en doğusundan en batısına dek bütün bölge ve illere yayılan, geniş kapsamlı hizmet ağımız ile hizmetinizdeyiz. Kaliteli, estetik, verimli ve kusursuza en yakın cephe çözümleri için doğru adrestesiniz, size bir telefon kadar yakınız.

Yorum Yaz