Prekast Saksı Seçenekleri

Mono Fiber olarak müşterilerimize özel, kaliteli prekast saksı imalatı gerçekleştiriyoruz. Çevre düzenlemelerinin önemli bir parçası olan peyzaj alanında, prekast saksı uygulamalarının yeri ayrıdır. Daha ağır ve uzun ömürlü olan bu saksılar, kullanıldığı yere estetik katar. Yeni inşa edilen projelerin neredeyse tamamında karşılaştığımız örnekleri mevcuttur. Genellikle seçimin bu yönde yapılmasının bir çok nedeni vardır. GRC’nin özelliklerini incelediğinizde bu konuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz ancak biz yinede genel hatları ile değineceğiz. İçeriğinde yer alan fiber katkı ile yüksek dayanım oranına sahiptir. Darbeler karşısında mukavemetini korur. Doğa olaylarından neredeyse hiç etkilenmediğinden dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. İstenilen rengi kolayca uygulayabilirsiniz.

Prekast Saksı Fiyatları

Geniş bir ürün yelpazesini her zaman elimizde bulunduruyoruz. Hali hazırda hemen teslim edebileceğimiz saksılarımızın yanı sıra, daha önce hiç imal edilmemiş ve yalnızca projenizde kullanılacak eşsiz seçenekler de sunmaktayız. Tasarım ve detaylar, kalıp maliyetleri fiyatların belirlenmesini sağladığı için her iş sizin talebinize göre fiyatlandırılır. Ancak daima en makul rakamları sunmayı taahhüt ediyoruz.

Nerelerde Kullanılıyor?

Peyzaj mimarisinin artık neredeyse olmazsa olmazları arasına girmeyi başaran bu saksılar, her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilir. İstenilen ölçüde üretilebilmesi sayesinde dış mekanda, bahçelerde, teraslarda, bina girişlerinde tercih edilirken, daha oval hatları ile bina içlerinde kullanım örnekleri bulunmaktadır. Yalnızca mimarlar tarafından ticari amaçla değil, bireysel olarak da evinizde, iş yerinizde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Firmamız bir çok peyzaj kuruluşuna çözüm ortaklığı yapmaktadır. Aynı şekilde bireyse müşterilerimizin sayısı da giderek artmaktadır. Yüksek kaliteli prekast saksı ürünlerimize yurt dışından da talep gelmektedir. Uzman kadromuz, modern üretim tesisimizle ihtiyacınız ne olursa olsun doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Sayısız referansımız da göstermektedir ki, alanımızın öncü kuruluşlarından bir tanesiyiz. Garantili, ihtişamlı tasarımlar için sizden hiç bir ek bedel talep etmiyoruz. Ürünlerimizi canlı görmek yada size özel üç boyutlu tasarımlar yaptırmak için çağrı merkezimizi yedi gün yirmi dört saat arayıp uzman müşteri temsilcilerimizden randevu talep edebilirsiniz.

Yorum Yaz