Beyoğlu Prekast

Beyoğlu prekast sektörüne adım attığımız ilk günden bu yana Beyoğlu prekast firmaları arasında yenilikçi hizmet anlayışımız ile her zaman bir adım önde olmayı başardık. Günümüz yapılarında dış cephede yalıtımı estetikliği ve detay bileşenlerini bir arada çözebilecek hele ki doğa şartlarına uygun malzemeler üretmek zor bir hal almıştı. Prekast ile çözümlemek bir çok yapı müteahhidin ve yatırımcıların içini ferahlatmıştır. Grc ısı yalıtımlı eski yapıların restore edilmesinde en uygun görülen cephe uygulamaları yüz yıllık binayı tekrardan görücüye çıkarmıştır. Dış cephe uygulamalarında eski binalarda uygulanan ürünlerimiz betona monte edilerek bir yüz yıl daha canlı kalmasını sağlamak tek hedefimizdir ve misyonumuz olarak devam etmektedir. Müşterilerimizin bizlerden talepleri doğrultusunda Beyoğlu prekast cephe sistemleri hakkında bilgilendirilmek üzere son derece uzman ekipler tarafından aydınlatılarak cephelerinde estetik ve tüm şartları yüzde yüz sizlere sunabilecek avantajlı cepheler elde etmeniz için sizlere gereken bilgi ve tecrübelerini anlatmakla yükümlüdürler.

Uygulamalarında ısı yalıtımının daha elverişli ve daha hesaplı ısınma ve soğutma bedellerinin sonuçlarını olumlu yönde enerji harcamalarınızda göreceksiniz. Üstelik bunun oluşmasında ilk püskürtülen katman olan beton su geçirimsizlik özelliği ile birlikte cepheyi adeta bir fanus misali içine alarak su, kar, rüzgar gibi dış etkenlerden oldukça iyi bir şekilde korumaktadır. Beyoğlu prekast alanında eski usullerde taş oyma olarak adlandırdığımız o muhteşem ihtişamlı görünümlü binaları artık kalitesi ve sağlamlığı ile çok daha hızlı sürelerde elde etmek oldukça mümkündür. Sistemleri içinde barındırdığı esas ham maddesi olan cam elyaf zirkonyum kaplı alkali dayanımlı sistemleri yapılardaki dış cephe soru işaretini rahatlıkla kafanızdan atmaktadır.

İçinde bulundurduğu malzemelerin kalitesini laboratuvar da test ettirebilir ve test sonuçlarını bizlerden rahatlıkla talep edebilirsiniz. İnşaat sektöründe zamanın çok önemli bir faktör olduğunu hepimiz bilmekte ve buna göre iş programımızı yapmaktayız ancak malzemelerimizin kalitesini şantiye sahasında ve uygulama esnasında dayanıklılığını ve vinç yardımları ile yapabileceğiniz uygulamalı bir çok sağlamlık testi var, yani malzemelerimizin kalitesini şantiye sahasında rahatlıkla görebilirsiniz. Sizlere en kaliteli ve en garantili Beyoğlu prekast çözümlerini sunacağımızın sözün ve garantisini veriyoruz. Bu hususta merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yaz