Esenyurt Prekast

Esenyurt prekast sektörünün öne çıkan projelere imza atan Esenyurt prekast firmaları arasında kendimize edinmiş olduğumuz öncü konumla, sizlere yüksek kaliteli cephe çözümleri üretmeye ara vermeden devam ediyoruz. Bilindiği gibi günümüzde özellikle yeni inşa edilen yapılarda ürünlerimiz sıklıkla tercih edilmektedir. Hem bir çok avantajının olması hemde estetik açıdan göz alıcı tasarımların yapılara uygulanabilmesinde önemli bir yardımcıdır. Esenyurt bölgesindeki projelerin dış cephelerinde ve çevre düzenlemelerinde prekast yapı elemanlarının tercih edilmesinin bir çok nedeni bulunmaktadır. Başta oldukça uzun ömürlü olup, yapı kullanım süresini tamamlayana kadar neredeyse hiç bir ek masraf yapmadan kullanılabilir olması gelir. Dış duvar uygulamalarını ortadan kaldırdığı için ek alan sağlar ve daha geniş yaşam alanlarına olanak tanır.

Esenyurt prekast alanında bugüne dek sayısız projeyi üstlenerek hiç bir soruna mahal vermeden müşterilerimize teslim ettik. Uzman kadromuz, tecrübemiz ve yüksek kaliteye sahip ürünlerimiz ile sizlerin her an yanındayız. İmalatını modern tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz cephe elemanları, beyaz çimento, cam elyafı, silis kumu ve diğer kimyasal bileşenleri ile hem sağlam hemde deprem gibi durumlara karşı esnek bir yapıya sahiptir. Dayanım gücü yüksek olan bu seçeneği bu yanı ile de güvenle tercih edebilirsiniz.

Bizi arayarak Esenyurt prekast projenizle ilgili destek talebinizi ilettiğinizde, size daha sağlıklı bilgiler sunabilmek ve teknik veriler elde edebilmek için keşif ekibimizi sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte adresinize yönlendiririz. Ekip üyelerimiz burada teknik incelemelerini gerçekleştirirken sizlere sahip olmanız gereken bilgileri de sunarak sorularınızı yanıtlarlar. Numune örnekler göstererek seçenekleri değerlendirmenizi sağlarlar. Yapının yalıtım ihtiyacını karşılayan izolasyonlu paneller, kabuk diye bilinen yalıtımsız paneller, dekoratif elemanlar ve diğer bütün seçenekler katalog ve önceki projelerimiz üzerinden bilginize sunulur. Size sunduğumuz ayrıcalıklar bununla da kalmayıp bilgisayar ortamında üç boyutlu çizimler de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle uygulama sonucu binanın bürüneceği hal hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Esenyurt prekast çözümlerimizle ilgili kapsamlı bilgi edinebileceğiniz bir diğer kanalda çağrı merkezimizdir. Dilerseniz bizi arayarak destek personelimizden kapsamlı bilgi edinebilir yada randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. İhtiyacınız her ne olursa olsun sınırsız tasarım seçeneği ile size bir telefon kadar yakınız.

Yorum Yaz