Beşiktaş Prekast

Beşiktaş prekast alanındaki faaliyetlerimiz ile diğer Beşiktaş prekast firmalarından farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak sizlerin memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarabilmeyi kendimize amaç edindik. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimiz ile modern şehir mimarisine büyük katkılar sağladık. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanına yayılan hizmet ağımız ile kusursuza yakın çözümler sunmaya devam ediyoruz. Kendisine has özel bir karışımı bulunan Beşiktaş prekast uygulamalarında kullanmış olduğumuz ürünlerimizi, bina cepheleri başta olmak üzere bir çok alanda kullanmaktayız. Çevre düzenlemeleri, peyzaj ve diğer alanlarda beklentilerinizi karşılamaktayız. Isı yalıtımlı yada yalıtımsız kabuk diye nitelendirdiğimiz prekast seçeneklerimizin beraberinde bizi tercih eden herkese bir takım ayrıcalıklar sunuyoruz. Bunların en başında ücretsiz keşif ve üç boyutlu projelendirme gelmektedir.

Bizi arayıp randevu talep ettiğinizde uzman keşif ekibimizi sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte proje alanına yönlendirerek yerinde etüt çalışması gerçekleştiriyoruz. Metraj hesaplaması, sizin istekleriniz ve diğer teknik detayların belirlendiği bu evrenin ardından üç boyutlu proje çizimlerine geçiş yapılır. Tamamlanan çizimler onayınıza sunulur ve uygun görmeniz halinde kalıp ve karkas sürecine başlanır. Beşiktaş prekast uygulamasına özel kalıplar ve çelik karkas sisteminin hazır olmasının hemen ardından döküm yapılır. Hazır hale getirilen panel ve diğer yapı elemanları şantiye sahasına özenle ve titizlikle nakledilir. Cepheye önceden planlandığı şekilde bağlantı elemanları yardımı ile cepheye giydirilir. Son olarak yüzey pürüzleri tespit edilerek gereken onarımlar ve silikon işlemi tamamlanır. Boyanmasının hemen ardından ise size sorunsuz ve kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

Yukarıda sizlere süreci kısaca anlatmaya çalışmış olsak da, aslında bütün bu aşamalar oldukça meşakkatli hazırlık ve üretim süreçleridir. Alanında uzmanlaşmış bir ekip olmadan üstesinden gelmek ne yazık ki mümkün değildir. Uzman kadromuz ile küçük, orta yada büyük ölçekteki bütün Beşiktaş prekast projelerini en iyi şekilde tamamlayarak teslim ediyoruz. Ayrıcalıklı çözümlerimizle tanışmak, ücretsiz keşif ve projelendirme ayrıcalıklarımızdan yararlanmak yada diğer bütün konulardaki sorularınızı cevaplandırmak için çağrı merkezimizi arayarak bize yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz