Bağcılar Prekast

Bağcılar prekast projelerinizde kendi üretim tesisimizde özenle imal ettiğimiz, pürüzsüz yüzeye sahip prekast ürünlerimizi kullanmaktayız. Yüksek kaliteye sahip paneller ile yapılara adeta sihirli bir dokunuş gerçekleştiriyoruz. Bağcılar prekast sektörüne yön veren projelerimiz ile bölgenin çehresini yeniden şekillendiriyoruz. Bizimle iletişim kurduğunuzda ilk olarak sizi adresinizde ziyaret etmek üzere randevu talep ederiz. Adresinize gelen uzman keşif ekibimiz bir takım teknik incelemeler gerçekleştirir. Merak ettiğiniz bütün konulara dair bilgilendirmeler bu aşamada yapılır. Sorunsuz bir hizmet sunabilmek için bu incelemeler hayati önem taşır. Sizlere kusursuza en yakın sunmayı kendimize hedef edindiğimizden bu uygulamayı ücretsiz olarak gerçekleştiririz.

Bağcılar prekast cephe seçeneklerinde sahip olacağınız bir diğer ayrıcalık ise, bilgisayar ortamında hazırladığımız üç boyutlu çizimlerdir. İşin sonunda yapının sahip olacağı görüntü hakkında fikir sahibi olmanıza yarayan bu çizimler ile her şeyin istediğiniz gibi olmasının önü açılmaktadır. Anlaşma sağlanması durumunda ikinci aşama olan kalıp ve döküm sürecine geçiş yapılır. Sizin binanıza özel tasarımlar yapıldığı için kalıplar da size özel imal edilir. Çelik karkas sistemi de üretildikten sonra silis kumu, beyaz çimento, cam elyafı, akışkanlaştırıcı ve diğer kimyasal bileşenlerden oluşan karışımı ile ürünlerimizin dökümü yapılır. Bağcılar prekast hizmetimizde bu evre de büyük önem taşır. Çünkü döküm esnasında yapılan yanlış bir hesap bir çok soruna yol açar. Neyse ki uzman kadromuz ve yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ile bunun gerçekleşmeyeceğinin garantisini vermekteyiz.

Yüzeyde en ufak bir hata dahi olmadığından emin olunur, şayet ufak pürüzler varsa bunlar giderilerek panellerin şantiyeye sevki titiz bir çalışma ile gerçekleştirilir. Bundan sonra çelik bağlantı elemanları ile cepheye montaj yapılır. Bu evrede amatör kişilere bırakılamayacak kadar hassas bir çalışma yapılır. Mono Prekast’ın özel ekibi bu konuda da deneyimlidir. Giydirme bitince silikon uygulaması yapılır ve tercih edilmiş olan boyama seçeneği de bundan sonra gerçekleştirilir. Son kontroller yapılarak hiç bir sorun olmadığına kanaat getirildikten sonra Bağcılar prekast panel uygulaması gönül rahatlığı ile kullanıma hazır biçimde teslim edilir.

Görmüş olduğunuz gibi bütün bu süreç boyunca olağan üstü bir hassasiyetle çalışarak sizlere hak ettiğiniz kaliteyi sunma gayreti sarf ediyoruz. Bütün bu konularla ilgili kapsamlı bilgi edinmek yada keşif randevusu talep etmek için dilediğiniz gün ve saatte uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz