Prekast Cephenin Sektördeki Yeri

Prekast cephe seçeneği ile birlikte inşaat sektöründe köklü bir değişim meydana gelmiştir. Modern mimariye ciddi katkılar sağlayan bu ürünler sınırsız tasarım ve uygulama seçeneğine sahiptir. Ülkemizde prekast çözümlerinin kullanılmaya başlanması ile birlikte daha yenilikçi, daha modern ve estetik yapılar ortaya çıkmaya başlamıştır. Getirilerini ele aldığımızda tercih edilirliğinin yüksek oluşunun ardında yatan gerçek meydana çıkmaktadır. Şimdi sizler için prekast seçeneğinin yapılara getirdiği yenilikleri ve katkılarını bütün detayları ile birlikte ele almaya çalışacağız.

Alan Kazandıran Prekast Paneller

İlk ele almak istediğimiz konu, bu ürünler sayesinde yapıların dış duvar örülme ihtiyacının ortadan kalkmasıdır. Bu durum hem maliyet açısından getiri sağlar hemde yapı ilerisinde fazladan kullanım alanı elde edilmesinin de önünü açar. Örülen dış duvar tercih edilen malzeme seçeneğine göre alanın daralmasına sebebiyet vermektedir. Aynı zamanda maliyet açısından da bir külfet olan bu uygulama prekast paneller sayesinde tarih oluyor.

Düşük Maliyetli Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı, yaşam alanlarımız için büyük bir ihtiyaçtır. Kışın dışarıdaki soğuk havanın içeriye nüfus etmesini engeller ve sıcak bir ortam sağlar. Yazın ise sıcak hava geçişini engelleyerek serinlik ve ferahlık kazandırır. Dolayısı ile gerek yeni inşa edilen gerekse önceden inşa edilmiş olan yapılarda çeşitli yalıtım uygulamaları gerçekleştirilir. Prekast ürünlerimizde bu anlamda iki seçenek bulunmaktadır. Biri ısı yalıtımlı panel seçeneği diğeri ise kabuk diye tabir ettiğimiz yalıtımsız ürünlerdir. Yalıtımlı seçeneği tercih ettiğinizde hiç bir ek masraf yapmadan yapının bu anlamdaki ihtiyaçları eksiksiz biçimde karşılamış olur.

Sağlam ve Uzun Ömürlü Cepheler

Prekast cephe uygulamaları kendine özel karışımı sayesinde sağlam, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar yapısını koruyarak sorunsuz bir biçimde kullanılabilmektedir. Cephesi giydirilen binalar kullanım ömrünü tamamlayana kadar cephe de sorunsuz biçimde kullanılabilir olmaktadır. Yapılan yatırımın karşılığını sizlere fazlası ile sağlamaktadır.

Estetik Açıdan Zengin Öne Çıkan Yapılar

En önemli özelliklerinden bir tanesi de yukarı da belirttiğimiz üzere sınırsız tasarım seçeneği sayesinde estetik açıdan ön plana çıkan yapılar sağlamasıdır. Böylelikle yapılara değer katarken herkesin beğenisini kazanmaktadır. Hayal edilen her şeyin cepheye uygulanması prekast sayesinde mümkündür.

Sizlerden bu anlamda gelen bütün taleplere hızlı, çözüm odaklı yanıtlar veriyoruz. Ülkemizin bütün il ve bölgelerini kapsayan hizmet ağımız ile kesintisiz destek sağlıyoruz. Bu kazanımların yanı sıra bizimle çalışmak isteyen herkes ücretsiz keşif ve üç boyutlu projelendirme ayrıcalıklarına da sahip olmaktadır. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve bugüne dek imza attığımız sayısız yüksek kaliteli projelerde göstermektedir ki yüzde yüz memnuniyet garantili uygulamalar sunuyoruz.

Yorum Yaz