Neden Prekast?

Fiber takviyeli beton ürünlerini seçmek için önünüzde sayısız nedeniniz var. Günümüzde prekast uygulamalarına talep her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bunun bir çok nedeni olsa da en ön sıralarda estetik tasarım ve artı değer katan dekor seçenekleri, muadillerine göre esnek ve sağlam bir yapıya sahip olması gelmektedir. Tek sınırın hayal gücü olması, sayısız seçenekle ihtişamlı ve göze hitap eden yapıların ortaya çıkmasını sağlar. Ülkemizin özellikle büyük şehirlerinde artan yapılaşma ile birlikte popülerliğinin artması, diğer şehirlerde de bu tip cephelerle daha fazla karşılaşılmasına ön ayak olmaktadır. Artık neredeyse bütün bölgelerde, bütün yapı tiplerinde görmeye alıştığımız bir uygulama olmaya başlamaktadır.

Isı yalıtımı sağlaması, cepheyi daha güçlü hale getirmesi, belirli oranda ses yalıtımı sağlaması ve tamamen sizlerin isteklerine göre özel olarak tasarlanabilir oluşu, tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Daha az ses geçiren, daha huzurlu ve konforlu dairelere sahip olmak böylelikle mümkün olmaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile prekast seçeneklerini yalnızca cephe ile sınırlandırmak yanlış bir yargıdır. Peyzaj ve diğer mimari alanlarında da kaliteli çözümler üretmek artık mümkündür. Ayrıca her geçen gün yeni kullanım alanları ve yeni ürünleri yelpazesine ekleyen firmamız, bu konuda gereken çabayı sarf etmektedir.

Firmamız bu alanda yıllar içerisinde gerek uzman kadrosu gerekse bilgi birikimi ile kendisini ispatlamayı başarmış, sayısız projeye imzasını atarak bugünlerine gelmeyi başarmıştır. Sektördeki pozisyonunu daha önce sorunsuz şekilde tamamlayıp, teslim ettiği kaliteli projelere borçludur. Müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz danışmanlık çözümlerimiz ile memnuniyetinizi arttırmaya odaklanıyor, sunabileceğimiz en üst düzey deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Yedi gün yirmi dört saat aralıksız olarak destek verdiğimiz çağrı merkezimizi arayan müşterilerimize uzman müşteri temsilcilerimiz gerek telefonla gerekse randevu alınarak yerinde ziyaret şeklinde gereken teknik bilgiyi ve keşif hizmetini hiç bir bedel talep etmekteden sunmaktadır. Uygulama yapılacak yapıyı dijital ortamda üç boyutlu tasarıma tabi tutarak sizler sunuyoruz. İçinize sinmeyen bir nokta olursa gereken düzenlemeleri gerçekleştirerek cepheye uygulamayı bu doğrultuda yapıyoruz. Dilediğiniz an projenizin yerinde incelenmesi yada sorularınızın cevaplandırılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prekast Cephe

Yorum Yaz