Güngören Prekast Firmaları

Güngören prekast ürün gruplarımızla sizlere bölgede beklentilerinizi karşılayabilecek özelliklerde çözüm sunuyoruz. Güngören prekast sektöründe oldukça uzun bir zamandır varlığını sürdüren firmamız, tecrübesiyle öncü kuruluşlardan bir tanesidir. Fiber takviyeli beton olarak bilinmekte olan prekast, günümüzde en fazla tercih edilen cephe sistemlerinden biri olarak bilinir. Kullanılacağı alana göre birçok seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda kullanım alanları da oldukça geniştir. İş merkezlerinde, okullarda, yalılarda, su kanalı ve havuzlarda, çevre duvarlarında, fabrika ve diğer yapılarda kullanılmaktadır. Farklı tasarımlarda üretildiği için müşterilerimizin de bu noktada seçimleri kendilerine bırakılmaktadır. Firmamız kaliteli ürünleri, güler yüzlü personelleri ve yüksek iş disiplini sayesinde sektörünün öncü firmalarından biri olma gururuyla sizlere hizmet vermektedir.

Mevcut beton dökümüne göre oldukça fazla avantajı bulunan prekast, ürün kalitesi ve işçilik açısından firmamızda son derece üstün bir hizmetle sizlere sunulmaktadır. Bu noktada Güngören’de de faaliyetlerine devam eden firmamız son derece kaliteli ürünleriyle sizlere yardımcı oluyor. Ücretsiz keşif ile sizlere bu noktada keşif imkanı da sunan firmamız uzman kadrosu sayesinde yenilikçi ve modern fikirlerini yapılarınıza taşıyor.

Diğer Kaplamalardan Farkı Nedir?

Ülkemize yeni gelen bu beton sistemi, cam elyafı, silis kumu, beyaz çimento ve su geçici bir kapta özel bir şekilde karıştırılmaktadır. Karışım normal bir betona benzeyebilir ancak GRC beton bu noktada etkisini göstermektedir. İmalat için karışım daha sonra yeniden farklı bir kalıba dökülmektedir. Bu sayede yeniden kullanılabilir kalıplar prekast sistemine özel olarak düşünülmüştür ve kalıp olmadığı takdirde beton üretimi yapılamamaktadır.

Prekast diğer günümüzde inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Hem inşaat sektörü için kolay hem de birçok yönden avantajlı olması nedeni le sıkça tercih edilir. Çünkü bu sistemde sizlere alan tasarrufu sağlanmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimiz ısı ve ses yalıtımı yönüyle de bir avantaj yakalarlar. Normal beton cephelere göre depreme daha dayanıklı bir yapıda bulunmasıyla ön plana çıkar. Modern ve mimari yapının en güzel örneklerini oluşturan bu sistemde müşteriler de farklı tasarımlarda seçenek bulabilmektedirler.

Faaliyetlerimiz

Kendine has karışımlarıyla ön plana çıkan ürünlerimiz silis kumu, cam elyafı, beyaz çimento ve diğer kimyasallar içermektedir. Karışımlarımız öyle düzey de ayarlanmaktadır ki bu noktada ürünlerimiz uzun yıllar dayanıklılığını korur ve diğer sektördeki firmaların ürünlerine nazaran kıyaslanamayacak düzeyde farklı bir kalitede üretilmektedir. Faaliyetlerimiz tabi ki İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Güngören bölgesinde de müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Firmamız müşteri odaklı çalışmaları ile sizlere alabileceğiniz en iyi hizmeti vermektedir. Güngören prekast projeniz için bizleri aramanız ile beraber sizlere ücretsiz keşif desteği sağlamaktayız. Bu bağlamda firmamızın uzman kadrosu verdiğiniz adrese gelmekte ve sizlere yardımcı olmaktadır. Faaliyetlerimiz kapsamında her müşterimizle özenle ilgilenmekte ve yardımcı olmaktayız. Siz de bu noktada firmamızı arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. İletişim adreslerinden bize ulaşmayı ve destek almayı ihmal etmeyiniz.

Yorum Yaz