Eyüp Prekast Firmaları

Eyüp prekast sektöründe gün geçtikçe yeni teknolojilerle kullanım ve uygulama alanlarına kolaylıklar getiriliyor. Bu kolaylıklarından en büyüğü de prekast beton sistemleri.  İnşaat ve kullanılan malzemeler hakkında bilginiz yoksa yazımızda size yeni nesil cam elyaf takviyeli beton sistemleri hakkında bilgi vereceğiz.

Eyüp Prekast Firması

Prekast; beyaz çimento, silis kumu, dayanıklılık artırıcı kimyasallar, aktifleştiriciler, cam elyaf ve sudan oluşan beton karışımının özel bir kalıp içerisinde vibrasyon tekniğiyle hazırlanmış halidir. Bu ürünü diğer betonlardan ayıran şeyler şunlardır:

  • Standart betonlarda cam elyaf, fiber, lif gibi içerikler bulunmazken bu yeni sistem betonlarda bulunan bu malzemeler betona ekstra dayanıklılık gibi özellikler kazandırmıştır.
  • Standart betonların döküleceği alanda karıştırılması gerekirken, bu cam elyaf içerikli betonlar özel kalıpları sayesinde dökülmeden önce karıştırılarak bu halde bekleyebilirler. Bu sayede ürün kalitesi üst düzeyde olur.

Bu iki fark sayesinde cam elyaf içerikli betonların ülkemizde kullanımı sıklaşmaya başlamıştır. Siz de cam elyaf içerikli betonların bu farklılıklarını beğendiyseniz ve firmanızda, bireysel inşaatlarınızda ya da evlerinizin dış cephelerine kullanmak isterseniz bu özel beton sistemini Mono Prekast firması olarak İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Eyüp’te de biz sağlıyoruz. Firmamız uzun yıllardır inşaat sektöründeki birçok malzemenin üretim ve uygulamasını yapmaktadır. Kaliteli malzemelerimiz ve nitelikli çalışanlarımızla size İstanbul’daki en iyi yapıları sağlamaya hazırız.

Eğer yeni bir inşaat işiyle, evinizin iç ya da dış cephe kaplamasıyla ilgileniyorsanız şüphesiz ki en dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanılmasını, aynı zamanda dekoratif bir görünüm olmasını beklersiniz. Sizin bu beklentilerinizi en kolay yoldan karşılayacak olan sistem cam elyaf içerikli betonlardır.

Cam Elyaf İçerikli Beton Sistemlerinin Özellikleri

Bahsettiğimiz cam elyaf içerikli beton sistemlerinin avantajlı özellikleri şunlardır:

  • Cam elyaf içerikli betonlar oldukça dayanıklı ama hafifi malzemelerden üretilmesiyle hem iç hem de dış cephelerde kolaylıkla kullanılabilir. Binaların yapısında ağırlık oluşturmadan mukavemet sağlar.
  • Bu yeni sistem betonların kullanım alanı oldukça geniştir. Park bahçe mobilyalarından, kolon kirişlerine, apartman yapılarından alt ve üst geçitlere kadar aklınıza gelebilecek her yapıda cam elyaf içerikli beton kullanılabilir.
  • Cam elyaf içerikli beton sistemleri sizi ekstra ses ve ısı yalıtımı masrafından kurtarır çünkü bu beton ses ve ısı yalıtımını yüzde yüz sağlamaktadır. Aynı zamanda yalnız malzemeden de üretilmiştir.
  • Cam elyaf içerikli betonlar standart beton sistemlerine göre çok daha uygun fiyatlıdır.
  • Standart beton sistemlerinin uygulanmasına göre çok daha kolay bir kullanıma sahip olan cam elyaf içerikli betonlar pratik bir şekilde uygulanabilir.

Prekast Uygulamasında En İyi Seçenek

Bu avantajlı sistemi uygulattırmak istiyorsanız prekast beton uygulamasında tecrübeli ve nitelikli bir firmayla çalışmalısınız. Eğer kendinize kaliteli bir firma arıyorsanız Eyüp’te bulunan firmamız size en kısa sürede yardımcı olarak, aklınızdaki soruları cevaplandırabilir.

Yorum Yaz