Dekoratif Cephe Elemanları

Dekoratif Prekasat İstediğiniz ölçü ve şekillerde kalıplar imal ederek cephenizde şık bir görünüm olmasını sağlayan Mono Prekast, bunun yanı sıra cepheyi güzelleştirdiği gibi satış sırasında %20 bir artış oranıyla siz değerli müşterilerimizin yatırımlarına katkı sağlayacaktır. Dekoratif cephe ürünlerimiz, daha önceden düşünülmemiş yada inşa edilmemiş eşsiz bir yapıya sahip olmanızın önünü açar. Kolon, söve, harpuşta, panel ve diğer bileşenlerle özelleştirilmiş bir eser hazırlanır. Kalıp imalatının eksiksiz biçimde gerçekleşmesinin ardından sırasıyla döküm, montaj, silikon ve boya evrelerine geçilir. Alışılmış sade binaların artık tarih olması, onların yerine prekast cephe seçeneklerinin gelmesi çağın inşaat sektörüne kattığı büyük yeniliklerin başında gelir. Tasarımın ve prestijin artık çok önemli olduğu günümüzde, beklentilerinizin ötesinde çözümler sunmaya gayret ediyoruz.

Dekoratif Cephe Elemanları

Şık Prekast Cephe Elemanları

Yerinde teknik incelemeler gerçekleştirirken, metraj bilgisini edindikten sonra isteğinize göre üç boyutlu çalışmalar yaparız. Bilgisayar ortamına aktarılan veriler sayesinde daha işe başlamadan bitmiş halini görmenizi sağlarız. Çizimlere onay verdiğinizde ise hiç zaman kaybı yaşamadan yukarıda sıraladığımız aşamalardan hızlıca geçiş yaparak teslim ederiz.

Dekoratif Prekast Ülkemizin bütün şehirlerinde devam eden yapılaşma ihtiyacına bu anlamda katkı sağlayan firmamız, dekoratif seçenekleri ile peyzaj ve çevre düzenlemelerinde de varlığını sürdürmektedir. Hayatın her alanına entegre edilebilen ürünlerimizle birlikte, göz alıcı yaşam alanları ortaya çıkmaktadır.

Uzman kadromuz içerisinde keşif, tasarım, imalat, montaj gibi ayrı alanlar için bireyler bulunmakta, sürecin kusursuz biçimde tamamlanması için mühendislik çalışmaları gerçekleştirmektedirler. Bizi tercih etmenin ayrıcalıklı yanlarından bir tanesi de budur.

WhatsApp Sipariş Hemen Ara

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  Soğukpınar Mh. Dilek Sk. No:28 Çekmeköy /İSTANBUL

  Telefon

  0216 606 2803

  E-posta

  [email protected]