Beylikdüzü Prekast

Yüksek kaliteli Beylikdüzü prekast proje ve hizmetlerimiz, yıllardan bu yana süregelen geleneksel cephe uygulamalarına bir alternatif olarak ortaya çıkmış, bir çok avantajı da beraberinde getirmiştir. Bölgedeki faaliyetlerimizle birlikte Beylikdüzü prekast firmaları içerisinde her zaman bir adım önde olmayı başardık. Çünkü, müşterilerimize hiç bir aşamada sorun yaşatmadan en iyi deneyimi yaşatmaya odaklandık. Sağlam ve kapsamlı bir mühendislik çalışmasının ürünü olan hizmetlerimiz, uzun ömürlüdür. Yapının cephesine istenilen her şeklin kazandırılmasına olanak tanır. Talebe göre yalıtım seçeneği uygulanabilir. Bu sayede ısı ve ses yalıtımı sağlanarak, ek bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. İstanbul’un bütün bölgelerinde sayısız projeye imzasını atarak bir marka haline gelen Mono Fiber, alanında bir fark meydana getirerek başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Beylikdüzü’de Prekast Uygulamalarıyla Modern Yapılar

Gelişimi, yenilenmeyi, çağı yakalamayı inşaat sektöründe GRC seçenekleriyle sağlayabilirsiniz. Yenilikçi cephe uygulamalarıyla daha estetik tasarımları bir araya getiren hizmetleri, müşterilerimize sunmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Konut, iş merkezi, otel, eğitim kurumu, kamu binası ve diğer bütün yapı tiplerinde benzersiz tasarım seçeneklerini uzman bir ekiple sunuyoruz.

Tasarımın bir diğer önemi ise, daha ön plana çıkarılmış yapıların daha değerli olmasını sağlamasıdır. Değer kazandıran GRC, yapılan yatırımı dönüştürebilme özelliğine de sahiptir.

Bizi Arayın, Binayı Yerinde Ücretsiz Keşfedelim

Çağrı merkezimiz üzerinden uzman müşteri temsilcilerimizden keşif randevusu edinebilirsiniz. Böylelikle sizin belirlediğimiz bir tarih ve saatte inceleme ekibimiz adresinizde ziyaretinize gelir. Gerçekleştirilen teknik çalışmalar, kapsamlı bir rapora dönüştürülürken size her konuda teknik bilgiler aktarılır. Müşterilerimizin tamamının bedelsiz olarak yararlanabildiği bu uygulama ile zamandan tasarruf sağlanırken, istediğiniz şekilde projenin şekillenmesi hedeflenir. Anlaşma sağlandığında ise sırasıyla kalıp, çelik karkas sistemi ve döküm aşamalarına geçilir. İmalat bittiğinde şantiyeye gönderilen malzemelerin cepheye giydirilmesi, derz aralıklarına silikon uygulanması, boyanması sonrasında iş teslimi yapılır. Size sadece bizimle çalışmanın ayrıcalıklarını ve rahatlığını yaşamak kalır. Bütün uygulamalarımız garanti kapsamında olup, belirtilen süre içerisinde yaşanılabilecek olumsuzluklar bedelsiz olarak giderilir.

Yorum Yaz