Fatih Prekast Cephe

Fatih prekast sektöründe görkemli ve ekonomik hizmetler sunuyoruz. 1970’li yıllardan sonra dünyada yaygınlaşıp son dönemde ise ülkemizde sıkça tercih edilen Prekast, bir beton uygulamasıdır. Yüksek dayanıklılığa sahip olmasıyla bilinir ve her türlü mimarı yapı için uygundur. Ülkemizde en fazla fiber beton ve kaplama veya çimento panelleri ile birlikte kullanılır. Firmamız Fatih prekast cephe sistemleri ile bu noktada sizlere yardımcı olan kaliteli ürünleri ile ön plana çıkan bir firmadır.

Fatih prekast ürünlerimiz dış etkenlere karşı oldukça korunaklı bir yapıdadır. Çağımızın modern ve etkin cephe sistemlerine uyumlu ürünleriyle ön plana çıkan firmamız İstanbul’un birçok noktasına hizmette bulunduğu gibi Fatih bölgesine de hizmet vermektedir. Silis kumu, beyaz çimento ve diğer özel malzemelerimiz ile sizlere bu noktada hizmet vermeye devam etmekteyiz. Peki bu cephe sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı ister misiniz? O halde sistemlerimiz hakkında sizlere daha fazla detay sunalım. İlk olarak bu cephe sisteminin sağlayacağı avantajlardan söz edelim.

Avantajları Nelerdir?

Fatih prekast projelerimizde kendi üretim tesislerimizde özenle imal ettiğimiz pürüzsüz yüzeye sahip olan ürünler kullanıyoruz. Firmamız bu cephe sistemiyle sizlere bazı noktalarda avantaj sağlıyor. Cephe sistemlerinin avantajı nedir?

  • Fabrika ortamında döküm yapıldığından dolayı, ürün kalitesi ve işçilik son derece güvenilirdir.
  • Isı ve ses geçirgenliği düşük, dış etkenlere karşı korunaklı bir yapıda bulunmaktadır.
  • Her şeyden önce bu sistem çok fazla dayanıklı olmasıyla tanındığı gibi alandan da tasarruf edilmesine yardımcı olur.
  • Standart beton dökümüne karşın GRC beton muhteşem bir şekilde kürlenir.
  • Yanmaz malzemeden üretildiğinden dolayı da bu bağlamda yangın yönetmeliğine de uygun bulunmaktadır.
  • Yüksek kaliteye sahip paneller vasıtasıyla yapılara özel bir dokunuşta bulunmaktayız.

Firmamız ürünleriyle sağladığı bu avantajların yanı sıra aynı zamanda ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada bizlere randevu vermenizle beraber uzman ekibimiz adresinize gelip çeşitli incelemelerde bulunur ve bu noktada sizlere daha ayrıntılı bilgi verilir.

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çalışacağınız firma yaptığı iş kalitesi ve ürünleriyle her zaman kendini gösterir. Bu bağlamda bir firmamın verdiği hizmettir. Bu noktada firmamız Prekast cephe sistemi için kaliteli ürünleriyle ön plana çıkmaktadır. Uzman bir kadro ile sizlere hizmet veren firmamız kurumsal bir alt yapıya sahip olup yaptığı işlerle adında söz ettirmiştir. Yüzde yüz memnuniyet garantisi ile sizlere hizmet veren firmamız her an ulaşabileceğiniz açık adres ve iletişim bilgileriyle sizlere hizmet verir. Uygun fiyat politikası, uzman bir kadro ve üst düzey hizmet ile sizlere sektördeki en üstün seçeneği sunan firmamızı siz de tercih edebilirsiniz. İstanbul’un birçok bölgesinde olduğu gibi Fatih bölgesi için de çalışmalarımız mevcuttur. Bu noktada bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz