Başakşehir prekast ürünlerimizle bölgedeki müşterilerimize çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Yıllardan bu yana Başakşehir prekast firmaları içerisinde gerek kalite gerekse tecrübemizle bir fark ortaya koymayı başardık. Günümüzde sizlere hak ettiğiniz uygulamaları sunma gayreti içerisindeyiz. Prekast, binaların cephesinde kullanılan bir çeşit beton türevidir. Bu beton, ise hem binaların içinde hem de dışında kullanılabilmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı bu betonun ayrıca desenli çeşitleri de bulunmaktadır. Hem panel türünde hem de normal çimento içerikli bu beton kalite açısından da oldukça kullanışlıdır. Binaların uzun yıllar sağlam kalmasını sağlayan GRC, görünüm olarak da oldukça şık durmaktadır. Bu beton veya dış kaplamanın üretimini ise hizmeti veren belirli firmalar yapmaktadır. Ev veya binaların yapımında oldukça iyi bir kullanıma sahip bu uygulamanın temini için ise firmayla iletişime geçilmelidir.

Binaların dışında veya iç kısımlarında kullanılan GRC, her yönden faydalı ve oldukça sağlamdır. Çeşitleri ise birden fazladır ve arasında en fazla tercih edilen panel türündekilerdir. Panel çeşidi ile birlikte sağlam bir yapı oluşturan ve binaların dış kaplamasında kullanılan paneller kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Bu malzemeler, silis kumu, su, cam elyaf ve polimerdir. Binalar için oldukça kullanışlı ve sağlam bir kaplama oluşturur, ayrıca hafif bir üretime de sahiptir. Dış kaplama da kullanılması için yapılan işlemler ise uzun sürmemektedir. Ürettiğimiz bu kaplama paneller, evlerin veya binaların dışında kullanıldığı gibi aynı zamanda başka bölümlerde de kullanılabilmektedir.

Yararları Nelerdir?

Dış kaplama da oldukça kaliteli bir üretime sahip prekast beton veya paneller, binaların yapımında kullanıldığı gibi aynı zamanda başka yapıtlar için da kullanılabilmektedir. Hafif bir yapıya ve sağlam malzemeli içeriklere sahip panellerısıya dayanıklıdır. Aynı zamanda ses geçirmez özelliği de bulunan bu paneller, her açıdan faydalıdır. Daha birçok avantajı bulunan bu dış kaplamanın kullanım kalitesi de ilgi çekicidir.  Dış kaplama da oldukça harika bir görünüm oluşturan kaliteli bu panellerin dekoratif veya desenli üretimli çeşitleri de bulunmaktadır. Başakşehir ilçesinin çapında bu hizmeti veren firma birçok çeşitte panel üretimi ile birlikte ayrıca isteğe uygun türde panelde hazırlayabilmektedir. Bunun için ise müşterilerin iletişime geçerek siparişini bildirmesi gerekmektedir.

Montajı Nasıl Yapılır?

Prekast, dayanıklı ve sağlam malzemelerle panel şeklinde üretilmektedir. Bu üretimin kalitesi ile birlikte yapımı da oldukça sağlam olmalıdır. Başakşehir firması işinde ehli çalışanları ile birlikte bu hizmeti vermektedir. Panellerin montajını oldukça profesyonel bir şekilde yapan Başakşehir firmasının çalışanları, isteğe uygun olarak binanın dış kaplamasını da yapmaktadır. Panellerinin kaplanmasında ilk olarak ise binanın çapı ve genişliği belirlenmektedir. Binanın çapının belirlenmesinden sonra da montaj işlemine geçilmektedir. Montaj aşamasında ise dış kaplama için belirli sistemler bulunmaktadır. Bu sistemler, karkas sistemi ve çelik ankraj sistemidir. Binanın dış kaplanmasında firma çalışanları bu sistemlerden yararlanmaktadır ve bu sayede daha sağlam bir yapı oluşturulmaktadır.

Yorum Yaz