Uzun Ömürlü Prekast Paneller

Bilinen geleneksel cephe kaplama sistemleri, yıllar içerisinde eski görünümünü yitirerek, yıpranarak bir yenilenme ihtiyacını ortaya çıkarır. Genellikle boyanarak yada yeniden giydirme işlemine tabi tutularak eski haline kavuşturulmaya çalışılsa da bu bir döngü halini alarak sürekli tekrarlanmak zorundadır. Dolayısı ile düşük maliyetli oluşu sebebi ile bu uygulamaları tercih etmek, uzun vadede sizi daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya bırakır. Ayrıca ısı ve su izolasyonunu sağlayabilmek için de  ayrı harcamalar yaparak sonuçta çok daha yüksek bir maliyetle karşı karşıya kalma ihtimaliniz kaçınılmazdır. Halbuki prekast cephe panelleri bu anlamda görsel, yalıtım, prestij gibi ihtiyaçlarınızı karşılayarak tek seferde bütün bu işlemleri yapmanıza olanak tanıdığı gibi, çok daha ekonomik bir çözüm olarak karşınıza çıkar.

Boyanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ihtiyaç duymadan uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanılabilen prekast cephe ürünlerimizle, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve deyim yerinde ise paranızın tam karşılığı çözümler sunuyoruz. Prekastın bakımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Son teknolojiye sahip tesislerimizde ürünlerimizi kendi bünyemizde imal ediyor, Türkiye’nin bütün bölge ve illerindeki müşterilerimize ivedi biçimde ulaştırıyoruz. Yukarıda sıraladığımız maddelerin mümkün hale gelebilmesi için üretim kadar montaj işlemi de önem arz eder. Uzman kadromuz ile cephede montajı da kendimiz gerçekleştiriyor, sürecin tamamının bizim elimizden geçmesini sağlıyoruz. Ortaya çıkan projeler böylelikle kusursuza en yakın şekli alırken, garanti verebilmemiz mümkün oluyor. İmalat ve montaj safhalarında farklı kuruluşlar ile çalışmanızı bu yüzden önermiyor, tercihinizi buna göre gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Günümüzde görsel tasarımı ön plana çıkarılan yapılar inşa edilmekte ve halka arz edilmektedir. Modern şehrin yeni yüzünün şekillenmesinde prekastın yeri ve önemi çok büyüktür. Yine aynı şekilde hemen herkes sahip olduğu yapının cephesinde bir değişiklik ve yenileme yapmak istediğinde tercihini bu yönde kullanmakta, binanın değerini arttırırken yaşam kalitesini de arttırmaktadır. Tercih edilebilirliğinin bu kadar yüksek ve günümüzde bu kadar popüler olmasını sağladığı bütün bu avantajlara borçludur. Firma olarak bizi arayan bütün müşterilerimize özel ayrıcalıklar sunuyor, danışmanlık, keşif ve projelendirme gibi işlemleri hiçbir ücret talep etmeden yapıyoruz.

Artık su ve ısı yalıtımına, yüzeyin görsel tasarımına, renklendirmeye ayrı bütçeler ayırmanız gerek yok. Kışın sıcak, yazın serin, görsel açıdan zengin ve estetik tasarıma sahip, uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı apartmanlara sahip olmak istediğinizde çağrı merkezimiz üzerinden kesintisiz destek sunuyoruz. Size her an bir telefon kadar yakınız..

Yorum Yaz