Uzun Ömürlü Prekast Paneller

Bilinen geleneksel cephe kaplama sistemleri, yıllar içerisinde eski görünümünü yitirerek bir yenilenme ihtiyacını ortaya çıkarır. Genellikle boya yada yeniden kaplama işlemine tabi tutularak eski haline kavuşturulsa da bu bir döngü halini alarak sürekli tekrarlanmak zorundadır. Dolayısı ile düşük maliyetli oluşu sebebi ile bu uygulamaları tercih etmek, uzun vadede sizi daha yüksek maliyetlerle karşı karşıya bırakır. Ayrıca ısı ve su izolasyonu için de  ayrı harcamalar yaparak sonuçta çok daha yüksek bütçeler ayırmanız gerekir. Halbuki prekast cephe panelleri bu anlamda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayarak tek seferde bütün bu işlemleri yapmanıza olanak tanıdığı gibi, çok daha ekonomik bir çözüm olarak karşınıza çıkar.

Boyanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ihtiyaç duymadan uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanılabilen prekast cephe ürünlerimizle, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve deyim yerinde ise paranızın tam karşılığı çözümler sunuyoruz. Son teknolojiye sahip tesislerimizde ürünlerimizi kendi bünyemizde imal ediyor, Türkiye’nin bütün bölge ve illerindeki müşterilerimize ulaştırıyoruz. Yukarıda sıraladığımız her şeyin mümkün olabilmesi için üretim kadar montaj işlemi de önem arz eder. Uzman kadromuz ile cephede montajı da kendimiz gerçekleştiriyor, sürecin tamamının bizim elimizden geçmesini sağlıyoruz. Ortaya çıkan projeler böylelikle kusursuza en yakın şekli alırken, garanti verebilmemiz mümkün oluyor.

Günümüzde görsel tasarımı ön plana çıkarılan yapılar inşa edilmekte ve halka arz edilmektedir. Modern şehrin yeni yüzünün şekillenmesinde prekastın yeri ve önemi çok büyüktür. Yine aynı şekilde hemen herkes sahip olduğu yapının cephesinde bir değişiklik ve yenileme yapmak istediğinde tercihini bu yönde kullanmakta, binanın değerini arttırırken yaşam kalitesini de arttırmaktadır. Tercih edilebilirliğinin bu kadar yüksek ve günümüzde bu kadar popüler olmasını sağladığı bütün bu avantajlara borçludur. Firma olarak bizi arayan bütün müşterilerimize özel ayrıcalıklar sunuyor, danışmanlık, keşif ve projelendirme gibi işlemleri hiçbir ücret talep etmeden yapıyoruz.

Artık su ve ısı yalıtımına, yüzeyin görsel tasarımına, renklendirmeye ayrı bütçeler ayırmanız gerek yok. Kışın sıcak, yazın serin, görsel açıdan zengin ve estetik tasarıma sahip, uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı apartmanlara sahip olmak istediğinizde çağrı merkezimiz üzerinden kesintisiz destek sunuyoruz. Size her an bir telefon kadar yakınız..

prekast cephe panelleri

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir