Prekast Panel Ile Özgür Cepheler

Prekast panel ürünleri sayesinde özgün tasarımlara sahip, yenilikçi cephelere sahip olmak mümkündür. Geleneksel uygulamalarda kalıplaşmış görünümlerden tamamen uzaklaşmak ve gelişimin hızına ayak uydurmak için bu yönde tercih yapmak doğru olacaktır. Bilindiği gibi prekast  panel uygulamaları projeye göre özel olarak tasarlanıp üretilirler. Sizden gelen istek ve talepler doğrultusunda mühendislik çalışmaları gerçekleştirilir. Bütün detaylar üzerinde istenilen değişiklikler yapılabileceği gibi cephenin tamamen sizin istediğiniz gibi şekillenmesinin önü açılmış olur.

Prekast panel üretimi oldukça hassas bir iştir. Metraj çalışmalarının ardından kalıplar uygun biçimde hazırlanır. Sonrasında döküme geçildiğinde karışımın, püskürtme biçiminin ve kurutma yöntemlerinin önemi oldukça büyüktür. Doğru şartlar altında gerçekleştirilen imalata bağlı olarak istenilen sonucu almak kolaylaşır. Firmamız sektöre dahil olduğu ilk günden bu yana sürekli gelişen ve yenilenen bir alt yapıya sahip olmuştur. Müşterilerine kalitesi yüksek ve farklı hizmetler sunmayı kendisine amaç edinmiştir. Gerek kadrolarıyla gerekse yıllardan bu yana kazandığı deneyimle çözüme ulaştıran uygulamalara imza atmaktadır.

Dış Cephe Kaplamanın Vazgeçilmezi: Prekast Paneller

Dış cephede kullanılan mantolama, dekoratif seçenekler ve kompozit gibi kalemler artık yerini yavaş yavaş GRC’ye bırakmaktadır. Çağın gereksinimlerini ve istekleri karşılayabilen bu seçenek, geleceğin cephe tercihi olarak karşınıza çıkmaktadır. Artan taleple birlikte artık yeni inşa edilen bir çok binada örneklerini görmek mümkün hale gelmiştir. Ülkemizde hızla büyüyen inşaat sektörünün gelişiminin buna katkısı oldukça büyük olsa da, GRC, kalitesini ispatlayarak buna çok fazla ihtiyaç duymadan kendi alanının lideri konumuna yerleşmiştir.

Mono Precast ile iletişime geçtiğinizde uzman keşif ekibimizi adresinize yönlendirerek keşif çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ihtiyaç duyulan miktar, yalıtım, detay, iş planı gibi bütün teknik konularla ilgili belirleme yapma imkanımız oluyor. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda tasarımı gerçekleştirerek onayınızı alıyor, sonrasında imalat ve montaj aşamalarını mümkün olan en hızlı şekilde ve büyük bir itina ile gerçekleştiriyoruz. İş teslimine kadar teknik personel denetiminde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı teslim ederken kontrollerimizi yapıyor, en küçük bir hatanın dahi olmadığından emin olduktan sonra teslimatı gerçekleştiriyoruz. Telsimatı gerçekleştirilen prekast cephe kaplama ürünleri yerlerine belirlenen ölçülerle monte edilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Isı yalıtımlı ya da yalıtımsız kabuk panel seçeneklerimiz ile konut, otel, alış veriş merkezi, kamu binası, okul, hastane ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilecek her türlü yapıya uygun çözümler sunuyoruz. İstanbul ve çevre illerin yanı sıra en doğusundan en batısına kadar ülkemizin bütün bölgelerine yayılan geniş hizmet ağımız ile her zaman yanınızdayız. Daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayıp, uzman destek personelimizde görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz