Ulusal Prefabrik Beton Birliği (NPCA), derneği Başkan ve İcra Kurulu Başkanı olarak yönetmesi için MBA, CAE, Frederick H. Grubbe'nin Yönetim Kurulu tarafından seçildiğini açıklamaktan memnuniyet duyar. Grubbe 2 Ocak 2020'de başlayacak ve NPCA'dan yaklaşık 26 yıl sonra emekli olacak olan Ty Gable'ı başaracak. Frederick Grubbe Grubun rolü, NPCA’nın personeline, hedeflerine ulaşılmasını, planların yerine getirilmesini ve üye ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için program ve faaliyetlerin öncülüğünü yapacaktır. Stratejik planın geliştirilmesinde ve etkin iç ve dış ilişkilerin sürdürülmesinde Yönetim Kurulu'na katılacaktır. NPCA Yönetim Kurulu Başkanı Mike Hoffman, “Jon Ohmes ve Fred’in deneyim ve bilgisinin mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyoruz” dedi. “Arama Ekibi olağanüstü bir aday bulmak için gayretle çalıştı ve İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu ile birlikte Fred'i işe almak için oybirliğiyle oy kullandı. Çalışanlara katılması ve NPCA için bir sonraki bölüme başlaması için heyecanlıyız. ” Grubbe, derneklerde, vakıflarda ve devlette 25 yıldan fazla kar amacı gütmeyen yönetici liderlik deneyimi getiriyor. Önceden, Değerlendirme Enstitüsü, Amerika Ulusal Fraternal Kongresi ve İlk Düşünce Vakfı'na öncülük etti. Aynı zamanda Chicagoland Derneği Forumunda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Kar amacı gütmeyen deneyimine ek olarak, Grubbe, ABD Ulaştırma Bakanlığı ve Beyaz Saray'da üst düzey pozisyonlarda bulunmuştur. Kuzey Illinois Üniversitesi'nden lisans diploması, Loyola Üniversitesi Chicago Quinlan İşletme Fakültesi'nden MBA derecesi ve Chicago Booth İşletme Fakültesi'nde ileri strateji sertifikası kursu aldı. Ayrıca, Amerikan Dernek Yöneticileri Derneği (ASAE) tarafından verilen bir Sertifikalı Dernek İcra (CAE) 'dir. Grubbe, “NPCA ile bu fırsata sahip olmak bir onur ve ayrıcalık” dedi. “Kuruluşun 1965'te kurulduğundan bu yana dördüncü Başkan ve CEO olarak, Ty Gable'dan sonra doldurmam gereken büyük ayakkabılarım var. Ülkemiz liderlerinin önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli altyapı yatırımları yapmayı düşündüğü için, prekast beton ürünlerin geleceği çok sağlam. Hazır beton üreticilerinin ve ürünlerinin ülkemizdeki bu tarihi yatırımın ön saflarında yer almasını sağlamak için kurumun tecrübeli liderliği ve seçkin kadrosu ile katılmaktan çok mutluyum. ” NPCA, kaliteli prekast beton ürün üreticilerini ve sektördeki tedarikçileri temsil eder. NPCA'nın 50 eyalette, sekiz Kanada eyaletinde ve diğer 11 ülkede üyesi bulunmaktadır.

Ulusal Prefabrik Beton Birliği (NPCA), derneği Başkan ve İcra Kurulu Başkanı olarak yönetmesi için MBA, CAE, Frederick H. Grubbe'nin Yönetim Kurulu tarafından seçildiğini açıklamaktan memnuniyet duyar. Grubbe 2 Ocak 2020'de başlayacak ve NPCA'dan yaklaşık 26 yıl sonra emekli olacak olan Ty Gable'ı başaracak.
Frederick Grubbe
Grubun rolü, NPCA’nın personeline, hedeflerine ulaşılmasını, planların yerine getirilmesini ve üye ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için program ve faaliyetlerin öncülüğünü yapacaktır. Stratejik planın geliştirilmesinde ve etkin iç ve dış ilişkilerin sürdürülmesinde Yönetim Kurulu'na katılacaktır.
NPCA Yönetim Kurulu Başkanı Mike Hoffman, “Jon Ohmes ve Fred’in deneyim ve bilgisinin mükemmel bir uyum olduğunu düşünüyoruz” dedi. “Arama Ekibi olağanüstü bir aday bulmak için gayretle çalıştı ve İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu ile birlikte Fred'i işe almak için oybirliğiyle oy kullandı. Çalışanlara katılması ve NPCA için bir sonraki bölüme başlaması için heyecanlıyız. ”
Grubbe, derneklerde, vakıflarda ve devlette 25 yıldan fazla kar amacı gütmeyen yönetici liderlik deneyimi getiriyor. Önceden, Değerlendirme Enstitüsü, Amerika Ulusal Fraternal Kongresi ve İlk Düşünce Vakfı'na öncülük etti. Aynı zamanda Chicagoland Derneği Forumunda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Kar amacı gütmeyen deneyimine ek olarak, Grubbe, ABD Ulaştırma Bakanlığı ve Beyaz Saray'da üst düzey pozisyonlarda bulunmuştur.
Kuzey Illinois Üniversitesi'nden lisans diploması, Loyola Üniversitesi Chicago Quinlan İşletme Fakültesi'nden MBA derecesi ve Chicago Booth İşletme Fakültesi'nde ileri strateji sertifikası kursu aldı. Ayrıca, Amerikan Dernek Yöneticileri Derneği (ASAE) tarafından verilen bir Sertifikalı Dernek İcra (CAE) 'dir.
Grubbe, “NPCA ile bu fırsata sahip olmak bir onur ve ayrıcalık” dedi. “Kuruluşun 1965'te kurulduğundan bu yana dördüncü Başkan ve CEO olarak, Ty Gable'dan sonra doldurmam gereken büyük ayakkabılarım var. Ülkemiz liderlerinin önümüzdeki birkaç yıl içinde önemli altyapı yatırımları yapmayı düşündüğü için, prekast beton ürünlerin geleceği çok sağlam. Hazır beton üreticilerinin ve ürünlerinin ülkemizdeki bu tarihi yatırımın ön saflarında yer almasını sağlamak için kurumun tecrübeli liderliği ve seçkin kadrosu ile katılmaktan çok mutluyum. ”
NPCA, kaliteli prekast beton ürün üreticilerini ve sektördeki tedarikçileri temsil eder. NPCA'nın 50 eyalette, sekiz Kanada eyaletinde ve diğer 11 ülkede üyesi bulunmaktadır.

The National Precast Concrete Association (NPCA) is pleased to announce that Frederick H. Grubbe, MBA, CAE, has been selected by its Board of Directors to lead the association as its President and Chief Executive Officer. Grubbe will start January 2, 2020, and succeeds Ty Gable, who will retire from NPCA at the end of the year after nearly 26 years.

Frederick Grubbe

In his role, Grubbe will lead NPCA’s staff, programs and activities to ensure objectives are attained, plans fulfilled, and member needs are met. He will participate with the Board of Directors in developing the strategic plan and maintain effective internal and external relationships.

“Jon Ohmes and I feel Fred’s experience and knowledge are an excellent fit,” said NPCA Chairman of the Board, Mike Hoffman. “The Search Team worked diligently to find an exceptional candidate and, along with the Executive Committee and Board of Directors, voted unanimously to hire Fred. We are excited for him to join the staff and begin the next chapter for NPCA.”

Grubbe brings more than 25 years of non-profit executive leadership experience in associations, foundations and government. He previously led the Appraisal Institute, National Fraternal Congress of America and the Think First Foundation. He has also been active in the Association Forum of Chicagoland, having served as Chair of the Board. In addition to his nonprofit experience, Grubbe has held senior positions with the U.S. Department of Transportation and in the White House.

He holds a Bachelor of Arts from Northern Illinois University, an MBA from the Loyola University Chicago Quinlan School of Business and completed an advanced strategy certificate course at the University of Chicago Booth School of Business. He also is a Certified Association Executive (CAE), which is bestowed by the American Society of Association Executives (ASAE).

“It’s an honor and a privilege to have this opportunity with NPCA,” Grubbe said. “As just the fourth President and CEO since the organization’s founding in 1965, I have some big shoes to fill following Ty Gable. With our nation’s leaders currently considering significant infrastructure investment in the next few years, the future for precast concrete products is very solid. I’m delighted to join with the organization’s seasoned leadership and outstanding staff team in ensuring that precast concrete manufacturers and products are at the forefront of that historic investment in our country.”

The NPCA represents manufacturers of quality precast concrete products and suppliers to the industry. NPCA has members in all 50 states, eight Canadian provinces and 11 other countries.


Kaynak:https://precast.org/2019/09/npca-names-next-president-and-ceo-will-start-jan-2-2020/

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir