Prekast Söve Uygulamaları

Prekast söve ürünlerimiz ile yapıların cephelerine sihirli bir dokunuş gerçekleştirerek estetiği ve zarafeti ön plana çıkarıyoruz. Prekast söve tasarımı noktasında size özel çözümler sunmaktayız. İhtiyaç duyulan miktarda ürünün tasarımını gerçekleştirerek hemen ardından kalıpları hazırlıyoruz. Döküm aşamasında oldukça büyük bir titizlik sergileyerek her şeyin mükemmele en yakın noktada olmasını sağlıyoruz. Firmamızın yıllardan bu yana edinmiş olduğu birikim, rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Tamamlayıp teslim ettiğimiz sayısız proje ve ardımızda bıraktığımız onlarca memnun müşteri bugünlerimize gelmemiz oldukça büyük rol oynamıştır. Bilinen geleneksek söve uygulamalarının aksine prekast söve hizmetlerimiz daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Doğru şekilde uygulandığında uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanımı mümkündür.

Dekoratif Prekast Söve Seçenekleri

Binanın dış görünümünün bütünlenmesinde en belirleyici unsur cephenin tamamlanmasıdır. Daha güzel bir yapıya sahip olmak için bir çok ürün ve uygulama günümüzde kullanılmaktadır. Sahip olduğunuz yapıları daha ağır ve hoş bir görünüme kavuşturmak için söveyi tercih edebilirsiniz. Sizlere bu konuda profesyonel kadromuzla çözüm odaklı destek sunmaktayız.

Bizi aradığınızda ilk olarak sizden bir randevu talep eder, keşif ekibimizi adresinize yönlendirerek detaylı inceleme gerçekleştiririz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirlerken elde ettiğimiz bilgiler ışığında üç boyutlu çizimler hazırlayarak onayınıza sunarız. Anlaşma halinde üretim ve montaj safhalarından hızlıca geçiş yaparak hızlı ve yüksek kaliteli bir uygulama gerçekleştiririz.

Prekast söve alanındaki faaliyetlerimizi kurulduğumuz ilk günden bu yana aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Şirketimizin merkezinin bulunduğu İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere ülkemizin çeşitli noktalarında bu tür projelerimiz bulunmaktadır. Yangına dayanıklı ve yanmaz sınıfı malzemelerle üretilen, deprem gibi doğal afetlere karşı mukavemeti olan, bakım gerektirmeyen ve istenilen renge boyanan ürünlerimiz ile istediğiniz özgün tasarıma sahip cepheye ulaşmanız çok kolay.

Isı yalıtımına olan talebin artmasıyla birlikte bu uygulamalara duyulan ihtiyaçta artmıştır. Düz ve sade bir cepheye sahip olmak istemeyen herkes dekoratif uygulamaları tamamlayıcı olarak görmekte ve kullanmaktadır. Piyasada köpük malzemeden imal edilmiş seçeneklerde bulunsa da, bunlar dayanımı çok düşük ve kısa ömürlü olduğundan çok tercih edilmezler. Halbuki GRC, özel karışımı sayesinde ömürlük bir malzemedir ve yapı kullanıldığı sürece görevini yerine eksiksiz bir şekilde getirmeye devam eder. Ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi istediğiniz an arayabilirsiniz.

Yorum Yaz