Prekast Dış Cephe Kaplama Ayrıcalıkları

GRC dış cephe kaplama uygulamalarıyla öne çıkan prekast ürünlerini tercih ettiğinizde bir çok noktada ayrıcalıklara sahip olursunuz. Elde ettiğiniz bu avantajlar hem projenizi daha hızlı tamamlamanızı hemde maliyetlerinizi minimal düzeyde tutmanızı sağlar. İşe başlarken maliyet analizi yaptığınızda prekastın çok daha akıllıca bir yatırım olduğunu görürsünüz. Tuğla yada ytong ile dış duvar örme ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Yüzeye sıva yada yalıtım gibi gider kalemlerini de düşebilirsiniz. Çünkü kendinden yalıtımlı panellerimizi seçtiğinizde bunların hepsini tek bir kalemde gerçekleştirebilirsiniz. Prekast, şantiyenin başlangıcından itibaren koordine şekilde işleyen bir süreçtir. Tasarımın yapılması, şantiye sahasında ölçümlerin gerçekleştirilmesi, üretime başlanması gibi konular doğru bir planlama ile yapılırken, zamanı en verimli şekilde kullanabileceğiniz şekilde optimize edilir. İşin ilerleyen evrelerinde her şeyin sizin istediğiniz doğrultuda şekillendiğini gözlemlersiniz.

Yapıların Yalıtım İhtiyaçlarının Karşılanması

Bir bina hangi amaçla kullanılacak olursa olsun çeşitli yalıtım uygulamalarının gerçekleştirilmesi, içerideki yaşam kalitesini ve konforunu doğrudan etkiler. İşte bu yüzdendir ki yeni inşa edilen yapılarda bu hususa ayrıca özen gösterilir. Su, ısı, ses izolasyonu için geçmişte farklı yöntemlere başvurulurken, günümüzün en modern cephe uygulaması olan prekast sayesinde hepsi tek bir çatı altında birleştirilir. Mevsimsel şartların binaya nüfuz ederek çürümeye ve zayıflamaya yol açmaması için panellerin derz aralıklarına silikon uygulaması yapıyoruz. Uzun yıllar boyunca görevini yerine eksiksiz biçimde getireceği için yapı sağlamlığını koruyabilmektedir. Enerji maliyetlerinin düşürülmesi, kışın sıcak, yazın ise serin mekanlara sahip olmak için ısı izolasyonuna ihtiyaç duyulurken, geleneksel yöntemler oldukça masraflıdır. Halbuki GRC sayesinde bunun için hiç bir ek maliyeti göz önüne almanız gerekmez. Aynı zamanda belirli oranda ses geçişini azalttığı için, daha huzurlu ve sessiz iç mekanlara sahip olmanızın önündeki bütün engeller kalkar.

Prestijli ve Modern Yapılara Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Günümüzde konut ihtiyacının karşılanması için inşaat sektörü hummalı bir çalışma içerisindedir. Aralıksız olarak yeni konutlar inşa edilirken bireysel yada ticari amaçlarla kullanılacak bu dairelerin estetik açıdan daha ön planda ve tercih edilebilirliği yüksek bir hal alması da oldukça önemli bir husustur. Müteahhitler ve bina sahipleri satmak yada kendileri kullanmak için olsa dahi prekast cepheli yapıların daha zengin bir görünüme sahip olduğunu bilirler. Dış görünümde yatırımlarını bu yönde şekillendiren hemen herkes, karşılığını fazlası ile almaktadır. Zira daha değerli ve prestijli bir binaya sahip olurlar.

Prekast uygulamalarımızla sizlere kazandırdıklarımız elbette bunlarla sınırlı değildir. Ayrıcalıklı dünyamızı tercih ettiğinizde yerinde ücretsiz keşif ve bilgisayar ortamında üç boyutlu projelendirme işlemleri için hiç bir bedel ödemezsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yüksek kaliteli projeler için yanınızdayız. Daha geniş bilgi edinmek için çağrı merkezimizi arayarak uzman müşteri temsilcilerimizle ile dilediğiniz an görüşebilirsiniz.

Yorum Yaz