NPCA her zaman sektörümüzü tanıtmaya yardımcı olmak için şartnameleri, öğrencileri ve profesörleri daha iyi meşgul etmenin yollarını aramaktadır. Geçtiğimiz yıl, öğrenci ve profesör açılış sayfamızın yanı sıra bir “Precast History” videosu yayınlandı. Her ikisi de, prekast beton endüstrisi hakkında farkındalığı artırmak için akademik dünyayı meşgul etmek için tasarlandı. Bu sonbaharda, açılış prekast Günlerimize sponsorluk yaparken, mühendislere, müteahhitlere ve yerel bir prekast beton tesisinde daha yakın bir deneyim sağlayacak bir eğitim fırsatı sunan belirleyici endüstriye bir başka araç daha ekleyeceğiz.Ülkedeki üyeler, prekast betonun nasıl yapıldığını ve neden kaliteli bir yapı malzemesi olduğunu göstermek için kapılarını açıyorlar. Spesifikatörler, kaliteli prekast ürünler üretmeye devam eden ekipmanı, işlemleri, kontrolü, teknolojiyi ve mühendislik uzmanlığını görme şansına sahip olacak. Şimdiye kadar, 30'dan fazla tesis daha eklenmeye katılıyor. Katılan mühendisler için, birçok tesis uygun olanlara en az 1 PDH teklif ediyor. Katılan bazı yerler iş fuarlarına ev sahipliği yapıyor ve öğrencilerin endüstride bir kariyeri keşfetmeleri için röportajlar açıyor. Hazır bir beton üreticisi iseniz ve katılmakla ilgileniyorsanız, lütfen bize bildirin. Kayıt lojistiği ile ilgilenmeyi ve bu etkinliği el ilanları, postalar ve reklamlar aracılığıyla ulusal düzeyde tanıtmayı taahhüt ediyoruz. Bunun sadece bir fabrika turu olmadığını, önemli bir şeyin neden tercih edilen yapı malzemesi olduğunu ve şirketinizin öne çıkmasını sağlayan şeyin bir yol olduğunu not etmek önemlidir. Etkinliğe adanmış sayfamızda Önceden Günler hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

NPCA her zaman sektörümüzü tanıtmaya yardımcı olmak için şartnameleri, öğrencileri ve profesörleri daha iyi meşgul etmenin yollarını aramaktadır. Geçtiğimiz yıl, öğrenci ve profesör açılış sayfamızın yanı sıra bir “Precast History” videosu yayınlandı. Her ikisi de, prekast beton endüstrisi hakkında farkındalığı artırmak için akademik dünyayı meşgul etmek için tasarlandı.
Bu sonbaharda, açılış prekast Günlerimize sponsorluk yaparken, mühendislere, müteahhitlere ve yerel bir prekast beton tesisinde daha yakın bir deneyim sağlayacak bir eğitim fırsatı sunan belirleyici endüstriye bir başka araç daha ekleyeceğiz.

Ülkedeki üyeler, prekast betonun nasıl yapıldığını ve neden kaliteli bir yapı malzemesi olduğunu göstermek için kapılarını açıyorlar. Spesifikatörler, kaliteli prekast ürünler üretmeye devam eden ekipmanı, işlemleri, kontrolü, teknolojiyi ve mühendislik uzmanlığını görme şansına sahip olacak.
Şimdiye kadar, 30'dan fazla tesis daha eklenmeye katılıyor. Katılan mühendisler için, birçok tesis uygun olanlara en az 1 PDH teklif ediyor. Katılan bazı yerler iş fuarlarına ev sahipliği yapıyor ve öğrencilerin endüstride bir kariyeri keşfetmeleri için röportajlar açıyor.
Hazır bir beton üreticisi iseniz ve katılmakla ilgileniyorsanız, lütfen bize bildirin. Kayıt lojistiği ile ilgilenmeyi ve bu etkinliği el ilanları, postalar ve reklamlar aracılığıyla ulusal düzeyde tanıtmayı taahhüt ediyoruz.
Bunun sadece bir fabrika turu olmadığını, önemli bir şeyin neden tercih edilen yapı malzemesi olduğunu ve şirketinizin öne çıkmasını sağlayan şeyin bir yol olduğunu not etmek önemlidir.
Etkinliğe adanmış sayfamızda Önceden Günler hakkında daha fazla bilgi edinmenizi öneririz.

NPCA is always looking for ways to better engage specifiers, students and professors to help promote our industry. This past year saw the launch of our History” of precast>” video. Both were designed to engage the academic world to help raise awareness of the precast concrete industry.

This fall we will add another tool to engage the specifying industry as we sponsor our inaugural Precast Days, an educational opportunity that will provide engineers, contractors and more an up-close experience at a local precast concrete plant.

Members across the country are opening their doors to show how precast concrete is made and why it’s a quality building material. Specifiers will have the opportunity to see the equipment, processes, control, technology and engineering expertise that goes into making quality precast products.

So far, more than 30 plants are participating with more being added. For engineers that are attending, many plants are offering at least 1 PDH to those who are eligible. Some participating locations are hosting job fairs and open interviews for students to explore a career in the industry.

If you are a precast concrete producer and interested in participating, please let us know. We’re committed to handling registration logistics and promoting this event on a national level through flyers, mailings and advertisements.

It’s important to note that this isn’t just a plant tour – it’s a way to show why precast concrete is the construction material of choice and what makes your company stand out.

We encourage you to learn more about Precast Days on our
Kaynak:https://precast.org/2019/09/precast-days-offers-engaging-opportunity/

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir