Blog – Full Width

Yazar

Ürünler

Prekast ürünleri Nelerdir Nasıl Olmalılar ?

Prekast, muhteşem  bir karışıma sahip olan ve içerisinde beyaz çimento, yıkanmış silis kumu, alkali direncine ve zirkonyum  kaplı cam elyafı,  özel akışkanlaştırıcı ve mukavemet artırıcı kimyasal beton katkılarını barındıran,  önceden hazırlanmış projeye uygun ölçülerde olan kalıplara püskürtme yöntemiyle dökülerek üretilirken kalıp içerisinde daha donmadan  çelik karkas sistemiyle güçlendirildikten sonra stok  alanında 7 gün kürlenerek mukavemeti arttırılara ,  uluslararası standartları olan  TSE belgeli A1 yanmaz derecesine sahip yeni nesil beton sistemine verilen addır.

İnşaat sektöründe dış cephe, peyzaj, endüstriyel alanlarının yanı sıra daha bir çok kolunda kullanılmakta olup, yalıtımlı prekast ürünleri ve kabuk paneller olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.

 • Kabuk Panel: Kalınlığı 12 ile 15 milimetre aralığında olan,  cam elyafı ile yalıtım niteliği taşıyan ancak kullanıldığı alanlarda yalıtım gerektirmeyen  yerlerde   çıplak olarak kullanılır  GRC uygulamalarının  genel adı prekast cephe  ürünleridir. İzolasyon talebi olmayan alanlarda tercih edilirken oldukça hafiftir. Üretim süreci daha az bir zaman diliminde gerçekleştirilebilirken, ekstra zaman kazandırır. Kat silmesi, Söve’ ler, kolon ve başlıklar, ve önceden izolasyon sistemi yapılmış yerlerde kullanılır.
 • Yalıtımlı Prekast Seçenekleri: Yaşadığımız konutlarda  ısı,ses, su yalıtımı oldukça önemli bir ihtiyaç olup, yaşam kalitesinin, konforun arttırılmasında önemli rol oynarlar. İşte tam da bu noktada Prekast cephe kaplama devreye girerek, işimizi kolaylaştırır. İnşaa  maliyetlerini düşürmesi sebebiyle son dönemde herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu seçenek, yapılması gereken diğer harcamaları ortadan kaldırarak ekonomi yapmanızın önünü açar. 50 kg/m³ taş yür’  ü oranıyla beklentilerinize eksiksiz biçimde yanıt verir.
  • Hatta Mono Prekast olarak şöyle bir iddaa’ mız var.
 • Merak ediyorsanız yazının üstüne tıklayarak detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz.

Prekast Nedir: Üretimi Nasıl Yapılır?

Pendik PrekastÜretim prekast üretimi huhusunda gerekli yeterliliğe sahip fabrika ortamında  kapsamlı analizler sonrasında oldukça detaylı mühendislik altyapısıyla gerçekleştirilen, alanında kendimni geliştirmiş ve uzman kişiler gerektiren ekip çalışmasıdır. Uygulama yapılacak yapının  incelenmesi, bilgisayar ortamında prekast cephe elemanlarının çizimlerinin yapılması,  kalıpların ve karkasların  imal edilmesi, sprey teknolojisiyle dökümün gerçekleştirilmesi gibi karmaşık birbirini sırasıyla takip eden  işlem ve uygulamaların  sonucudur.

 • İnceleme: Projenin yerinde uzman kimseler tarafından incelendiği prekast cephe yapılacak olan kaba inşaat uygulamalarında hatalar tespit edilerek röleve çalışmaları yapılır ve bu çalışmalar incelenerek yerinde bulunan kaba yapıya uygun elemanlar ölçülendirilerek daha Autocad üzerinde binaya giydirilerek hata ve düzeltmeleri binayı gönye ve terazisine uygun giydirme işlemine devam edilerek. İhtiyaçların belirlendiği, müşteri taleplerinin uygulanabilirliğinin denetlendiği, planlamanın yapıldığı görsel talepler ve müşterin taleplerine uygun bir şekilde tasarlanarak hizmete sunulabilecek önemli bir kısım ve birimdir.

 

Kaç Çeşit Prekast Vardır ?

Ürünler Hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz başlıkların üstüne tıklamanız yeterli olacaktır.

 1. Tarihi Eser Restorasyonu 
 2. Peyzaj ve Endüstriyel Ürünler
 3. Isı Yalıtımlı Cephe Paneli
 4. Dekoratif Cephe Paneli 
 5. Grc Kabuk Panel
 6. Güneş Kırıcılar 

 

 • Tasarım &  Çizim : Dijital ortamda (Autocad)  profesyonel yazılımlarla, elde edilen verilerin teknik boyut kazandırıldığı aşamadır. İki ve üç boyutlu çizimler sayesinde prekast cephe tasarımı gerçekleştirilerek üretimin seyrine yön verilirken, müşteriye görsel sunum yapabilme olanağı doğar.
 • Kalıp – Karkas: Kalıp yani içerisine dökümün yapıldığı elemanların ahşap kalıp , fiber kalıp (polyester) , Silikon Kalıp (RTV2)  gibi türleri bulunan Üç farklı kalıp çeşidine ayrılır.
  • Ahşap kalıp : Düz alanlar ve kıvrımları az olan alanlarda kullanılabilecek en uygun maliyetli kalıptır.
  • Fiber Kalıp Polyester: Genelde kıvrımları artan ve kesit detayı kademeli olan ürünlerde kullanılır Örnek Kat silmesi Söve Güneş Kırıcılar gibi vs
  • Silikon Kalıp (RTV2)  : Genelde modellemesinde antik hatlar bulunduran projelerde kullanılır oyma işçilikli görünüm elde etmekte bu kalıbın üstüne yoktur. Bu sayede oyma yada antik bir görünüm elde edilebilen ve muhteşem zaman kazandıran kalıp sistemidir.

Kalıp tercihi Projenin detayına ve görünüş tasarımına uygun  içlerinde en uygunu tercih edilir. Ürünlerin kalitesini, yüzey pürüzsüzlüğünü belirleyen unsurların başında gelir. Çelik iskelet sistemi ise, güçlendirme ve uzun ömürlülüğü sağlama maksatlarıyla panellerin içerisine konumlandırılan taşıyıcı noktalardır.

 • Döküm: Alanında uzman personellerle  önceden hazırlanmış kalıplar temizlenme aşamasından geçtikten sonra kalıp yağı ile temzilenip teknolojik aygıtlarla kalıplara püskürtme yöntemi ile döküm yapılırken uzman kişiler tarafından içine dökülen beton yönlendirilerek tertemiz yüzeyi ve mukavemeti yüksek bir cephe elemanı elde edebilmek için çok titiz bir çalışma yürütülmesi gerekir. Uygun şartların sağlanmasıyla birlikte kaliteli prekast ürünleri elde edilir ve müşterilerin bu ürünü sevmesi sağlanır. 😀

Prekast  Nedir: Montaj Nasıl Gerçekleştirilir?

Montaj; üretimi tamamlanan prekast cephe elemanlarının şantiyeye güvenlikli ve zarar görmeyecek şekilde nakledilmesi sağlandıktan sonra cepheye montaj edilmeden önce alınan röleve uygun bir şekilde nasıl monte dileceği hesabı yapıldıktan sonra uygun vinç sistemleri yardımı ile  çelik taşıyıcı ankraj ve dübeller kullanılarak, yapılan, milimetrik olarak cepheye yerleştirilmesidir.

Yapıya yerleştirilen eleman son görünümünün kazandırıldığı bu aşamanın kendi içerisinde hazırlık, bağlantı ve sonlama evreleri bulunmaktadır.

 • Hazırlık: Şantiye sahasına nakledilen prekast panellerin takılacağı uygun noktalara kaldırılabilmesi için mobil yada sabit vinç sistemlerine ihtiyaç duyulur. Mobil vinç sistemlerinde gelmiş iş makinelerine başvurulurken, sabit uygulamalarda ray ve kumandalı vinç tertibatı kullanılır. Gerçekleştirilen statik hesaplamalar neticesinde uygun yere ray kurulumu yapılarak, testlerin ardından kullanıma alınır.
 • Bağlantı: Cepheye bağlantı, çelik bağlantı elemanları ve dübel ile yapılır. Önceden hesaplamaları yapılarak imal edilen bu malzemelerin, çinko kaplanarak pas ve çürümeye karşı önleminin alınması gerekir. Aplikasyon olarak nitelendirilen işaretleme metodu yardımıyla aks ve açılım değerlerinin önceden belirlenmiş olması büyük kolaylık sağlar. Deneyimli personeller bu değerler sayesinde hatasız biçimde bağlantıları gerçekleştirir.
 • Sonlama: İşin teslimine kalan son adımda derz aralıklarına silikon, cepheye tamir ve boya yapılır. Derzler 8 milimetre ile 10 milimetre aralığında olmalıdır. Önce silikonun yarılmasını önlemek için uygulamadan önce polimer ile temizlenerek  fitil adı verilen polietilen fitil ile  dolgu malzemesi ile doldurduktan sonra , ardından özel silikon uygulanır. Bu uygulama, panellere kendi aralarında esneme ve hareket kabiliyeti kazandırdığı için mukavemeti arttırır. Yüzeysel pürüzler polimer katkılı tamir harcı marifetiyle giderildikten sonra astar sürülür. Yoklama adı da verilen bu adım sayesinde fark edilmeyen bütün hatalar meydana çıkarılarak, giderilmiş olur. Müşteri talebine göre renk seçimi yapılan, prekast ürünleri için özel olarak geliştirilmiş boya kullanılarak işlem tamamlanır.

Detaylı bir rehber niteliğindeki bu yazımız ile sizlere precast ürünlerinin neler olduğunu, nasıl üretildiğini ve montajı’ nın  nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık. Merak ettiğiniz her şeyi yorum yaparak yada bize iletişim sayfamızdan ulaşarak aklınıza takılan herşeyi sorabilirisiniz.❤❤❤

Yazar

Prekast Cephe

İş Yükü – Zaman

Yenilenen inşaat sektörünün gelişmesi ile birlikte mimari ve mühendislik uygulamalarında rakiplerinde artması ile birlikte iş gücünün azaltılması hususunda inşaat’larda bir çok alternatif elemanlar üretilmekte ve denenmiştir; Ancak Prekast Cephe elemanı binalarda zaman kazanmak amacı ile tercih edilmesi gereken ilk elemandır.

Alan Kazandırıyor ve Ekonomik

Cephe elemanları sanayisinin artması ile cephede kullanılacak malzeme seçiminde çeşitliliğin olması inşaat firmalarını yanlış malzeme seçmeye yönlendirmiştir. Ancak bugünün ekonomisinde prekast aslında alan kazandırarak, duvar, sıva, mantolama yaptırmayarak aslında kendi maliyetini amorti ediyor yıllardır alışılageldik algı ve malzeme çeşitliliği inşaat firmalarını yanlış ürünlere doğru sürüklemiştir.

Depreme Dayanıklı

Cephe malzemeleri arasında depreme yada bina hareketlerine en uygun elemandır. Kendi uygulama kesitinde herhangi bir harekete karşı sağa sola- yukarı aşağı hareket edebilen en uygun elemandır.

Yanmaz

Harcının içinde bulunan özellikle Cam Elyafı ve diğer kimyasallar A1 yanmaz belgesi ve derecesine sahiptir.

Duvar Yok – Sıva Yok – Mantolama Yok

Kaba inşaat işlerinde ve betonda bulunan muhtemel kaçınılmaz hataları giderebilmek için betonun dışında uygulama yaparak cepheye vidalama ve ankraj sistemleri ile betona monte edilen olduğu için duvar yerine kullanılan metraj alanını ve maliyetini siz müşterilerimize kazandırıyoruz nasılmı Doğru Prekast yaparak; Hali ile duvar yapılmadığı  için Sıva yaptırmıyor ve prekastın için maliyeti çok uygun olan taşyünü malzemesini koyarak ısı yalıtımıda maximum seviyeye ulaştırdığımız için mantolamada yaptırmayarak hem zaman hemde makiyetinizi düşünüyoruz.

Uygulama Alanları

 

 • İş Merkezleri ( Avm, Mobilya Mağazaları, Toplu Sanayii Siteleri gibi vs)
 • Oteller
 • Rezidans Lüks konut ve yüksek katlı bina ve site giriş kapıları
 • Toplu Konut
 • Villa ,  villa giriş kapıları ve kış bahçeleri
 • Apartman
 • Modüler Yapılar ( hazır sök tak sistemle bahçe evleri, yayla evleri ve güvenlik kulübeleri
 • Yalı ( aşırı yoğun nem’e dayanıklı olduğu için kesilikle tercih edilmeli )
 • Eski Bina Yenilemeleri ( epoksi monte sistemleri ile en dayanıklı restorasyon ürünüdür)
 • Standart Dışı Projeye Özel Söve
 • Dairesel Elemanlar ( park ve bahçelerde kum havuzları oturma gurupları saksı vb ürünler)
 • Balkon ve Pencere Süslemeleri
 • Özel Üretim Dış Cephe Kaplamaları (antik ve modern hatlar ile istenilen görüntüyü elde edebilmek
 • Hastane (en başta hijyeni tam anlamıyla destekleyen cephe sistemimiz aynı zaman da ısıtma ve soğutma maliyetlerini minimuma çekecektir.
 • PTT, Banka, Kuyumcu, Mağaza ların tabela alanları
 • Okul
 • İş merkezi ve ofis binaları
Yazar

Sarıyer Prekast

Sarıyer prekast sektörünün öncü kuruluşlarından bir olan firmamız, üstlendiği sorumluluk ve imzasını attığı projeler ile Sarıyer prekast firmaları arasında her zaman bir adım önde olmuştur. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize birikim ve tecrübemiz katarak beklentilerinizin de üstüne çıkan mimari işler ortaya koymaya gayret ediyoruz. Sarıyer’de prekast yapan firmalar içerisinde gerek yıllar içerisinde kazanmış olduğumuz deneyim gerekse ayrıcalıklı hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Apartman, otel, iş merkezi, okul ve diğer bütün yapı tipleri için özel ve benzersiz prekast tasarımları hazırlıyoruz. Çağdaş bir tasarıma sahip, modern mimarinin gerekliliklerini içerisinde barındıran yüksek kaliteye sahip yapılara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey bize ulaşmak.

Ücretsiz keşif ve projelendirme: Bizimle iletişim kurduğunuz ilk anda sizlerden yerinde teknik incelemeler gerçekleştirmek için keşif randevusu talep ederiz. Belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize gelip prekast uygulaması yapılacak yeri inceleyip beklentilerinizi not alırız. Bütün bu bilgiler bilgisayar ortamında üç boyutlu çizim yapacak ekibimize yönlendirilir ve sonuç olarak bu tasarımlar size sunulur. Bütün konularda mutabık kalınmasının hemen ardından ikinci aşamaya geçiş yapılır.

Kalıp, döküm ve bağlantı elemanları: Sarıyer prekast proje ve çizimlerine göre özel döküm kalıplarının hazırlanmasının ardından özel ölçü ve ebatlara göre döküm yapılır. Bu aşamada özel kimyasal karışım oranları kullanılır. Cepheye bağlantı için kullanılan metal ekipmanlarda bu evrede imal edilir ve şantiyeye sevki sağlanır.

Montaj ve kontrol: Montaj ekiplerimiz uzman teknik personelimiz kontrolünde ürünleri cepheye giydirir. Bu aşamada mümkün olabilecek en üst seviyede dikkat ile hareket edilir. En ufak bir hataya dahi mahal verilmemeye özen gösterilir.

Silikon ve boya: Son olarak yüzeydeki küçük pürüzler giderilir ve silikon da çekildikten sonra ihtiyaç olması halinde boya uygulanarak Sarıyer prekast projesi sahiplerine sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Sizlere en başından en sonuna dek başta üç boyutlu tasarım ve ücretsiz keşif olmak üzere bir çok ayrıcalık sunuyoruz. Her aşamada sizinle yakın iletişim kuruyor ve her şeyin istediğiniz gibi şekillenmesini sağlıyoruz. Memnuniyet seviyenizi mümkün olan en üst düzeye taşıyabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kapsamlı bilgi ve randevu için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yazar

Beşiktaş Prekast

Beşiktaş prekast alanındaki faaliyetlerimiz ile diğer Beşiktaş prekast firmalarından farklı bir bakış açısı ile yaklaşarak sizlerin memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarabilmeyi kendimize amaç edindik. Yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimiz ile modern şehir mimarisine büyük katkılar sağladık. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanına yayılan hizmet ağımız ile kusursuza yakın çözümler sunmaya devam ediyoruz. Kendisine has özel bir karışımı bulunan Beşiktaş prekast uygulamalarında kullanmış olduğumuz ürünlerimizi, bina cepheleri başta olmak üzere bir çok alanda kullanmaktayız. Çevre düzenlemeleri, peyzaj ve diğer alanlarda beklentilerinizi karşılamaktayız. Isı yalıtımlı yada yalıtımsız kabuk diye nitelendirdiğimiz prekast seçeneklerimizin beraberinde bizi tercih eden herkese bir takım ayrıcalıklar sunuyoruz. Bunların en başında ücretsiz keşif ve üç boyutlu projelendirme gelmektedir.

Bizi arayıp randevu talep ettiğinizde uzman keşif ekibimizi sizin belirlemiş olduğunuz gün ve saatte proje alanına yönlendirerek yerinde etüt çalışması gerçekleştiriyoruz. Metraj hesaplaması, sizin istekleriniz ve diğer teknik detayların belirlendiği bu evrenin ardından üç boyutlu proje çizimlerine geçiş yapılır. Tamamlanan çizimler onayınıza sunulur ve uygun görmeniz halinde kalıp ve karkas sürecine başlanır. Beşiktaş prekast uygulamasına özel kalıplar ve çelik karkas sisteminin hazır olmasının hemen ardından döküm yapılır. Hazır hale getirilen panel ve diğer yapı elemanları şantiye sahasına özenle ve titizlikle nakledilir. Cepheye önceden planlandığı şekilde bağlantı elemanları yardımı ile cepheye giydirilir. Son olarak yüzey pürüzleri tespit edilerek gereken onarımlar ve silikon işlemi tamamlanır. Boyanmasının hemen ardından ise size sorunsuz ve kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

Yukarıda sizlere süreci kısaca anlatmaya çalışmış olsak da, aslında bütün bu aşamalar oldukça meşakkatli hazırlık ve üretim süreçleridir. Alanında uzmanlaşmış bir ekip olmadan üstesinden gelmek ne yazık ki mümkün değildir. Uzman kadromuz ile küçük, orta yada büyük ölçekteki bütün Beşiktaş prekast projelerini en iyi şekilde tamamlayarak teslim ediyoruz. Ayrıcalıklı çözümlerimizle tanışmak, ücretsiz keşif ve projelendirme ayrıcalıklarımızdan yararlanmak yada diğer bütün konulardaki sorularınızı cevaplandırmak için çağrı merkezimizi arayarak bize yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

Yazar

Şişli Prekast

Şişli prekast alanındaki faaliyetlerimize Şişli prekast firmaları arasındaki öncü kuruluş vasfımız ile hız kesmeden devam ediyor, yaşam alanlarınıza katma değer kazandırıyoruz. Sektörde ilk projemizden bu yana her zaman öne çıkan ve beğeni toplayan çözümler ürettik. Küçük, orta yada büyük ölçeklerdeki sayısız yapıya yeni bir görünüm kazandırdık. Yalnızca cephelerde değil, peyzaj ve çevre düzenlemeleri başta olmak üzere bir çok farklı noktada imalat ve montaj yapıyoruz. Bilindiği gibi Şişli prekast ürünlerimiz beyaz çimento, silis kumu ve diğer bir takım özel kimyasal bileşenlerin bir araya getirilmesi sonucu elde edilmektedir. Diğer kuruluşlardan farklı olarak bütün adımlarımızı sizi memnun etmeye yönelik atıyoruz. Tasarım ve proje sürecinden teslimata kadar her evrede en titiz çalışmaları gerçekleştiriyor, ortaya modern mimariye farklı bir boyut kazandıran projeler çıkarıyoruz.

Ürünlerimizin tamamı özel çelik karkas sistemi ile güçlendirilmekte ve uzun yıllar sağlamlığını koruyabilecek şekilde üretilmektedir. Yine bize has ankraj sistemleri ile montajı gerçekleştirilmekte, bütün olumsuz koşullara karşı gereken önlem alınmaktadır. Şişli prekast denildiğinde akla ilk gelen firma oluşumuzu bu kalite odalı anlayışımıza borçluyuz. Bizi tercih ettiğinizde gelişecek süreçleri şu şekilde sıralayabiliriz..

Öncelikle uzman keşif ekibimiz adresinize gelerek projeyi yerinde inceler. Sonrasında metraj ve tasarım aşamasına geçiş yapılır. Sizin beklenti ve taleplerinize göre üç boyutlu tasarımlar hazırlanır ve beğeninize sunulur. Onaylamanız halinde ise Şişli prekast uygulamasının ikinci aşamasına geçiş yapılır ki bu da üretimdir. Sizin için hazırlanan kalıplara döküm yapılır ve imalatlar kuruduktan sonra yüzeyde hata olup olmadığı kontrol edilir. Şayet bir hata ile karşılaşılırsa gereken onarımlar yapılır ve şantiye sahasına sevk edilir.

Beklentilerinizi eksiksiz bir biçimde karşılayabilmek adına alanında uzman bir kadro ile hizmet vermekteyiz. Montajı yapacak ekip üyelerimizin tamamı alanında uzman olup, gerekli eğitim ve sertifika sistemlerine dahil edilmiştir. Ekip arkadaşlarımız ilgili alana kalite politikalarımız çerçevesinde ürünlerimizi giydirerek silikon işleminin önünü açar. Silikonlar çekildikten sonra gerekli hallerde boya uygulaması yapılır ve son kontrollerin ardından size sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Tüm bu konularla ilgili teknik bilgi edinmek, keşif randevusu almak yada sorularınız cevaplandırmak için bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Yazar

Bakırköy Prekast

Bakırköy prekast çözümlerimiz kapsamında sizlere diğer Bakırköy prekast firmalarından farklı bir yaklaşım tarzı ile yüzde yüz memnuniyet garantisi ve bir takım ayrıcalıklar sunuyoruz. Bunların en başında yerinde ücretsiz keşif ve bilgisayar ortamında gerçekleştirdiğimiz üç boyutlu projelerdir. İlk olarak sizin belirlediğiniz gün ve saatte uzman keşif ekibimiz projeyi yerinde incelemek üzere adresinize gelir. İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi not alan ekip arkadaşlarımız projenize en uygun seçenekleri sunar. Teknik incelemelerini tamamladıktan sonra çizim ekibimiz üç boyutlu projelendirme yaparak fiyat teklifimiz ile birlikte onayınıza sunar. Bu noktada sizlere en makul Bakırköy prekast fiyatları ile hizmet sunacağımızın altını çizmek isteriz. Mutabakat sağlanması halinde ise üretim sürecine geçiş yapılır.

Günümüz şartlarında prekast üretimi için alanında uzman bir ekibe ve bilgi birikimine ihtiyaç bulunmaktadır. Mono Prekast olarak bu alanda yıllar içerisinde uzmanlaştık ve ekip üyelerimizin her birine belirli aralıklarla çeşitli eğitimler vermekteyiz. Size özel hazırlanan kalıplara önceden tasarlanmış şekilde döküm yapılır. Çelik karkas sistemi bu evrede ürünlerimize entegre edilir. Döküm bittikten sonra yüzey sorunları tespit edilir ve gereken onarımlar yapıldıktan sonra Bakırköy prekast ürünlerimiz şantiye sahasına sevk edilir. Montaj ekiplerimiz çelik ankraj sistemleri ile cepheye giydirme işlemini oldukça yüksek bir titizlik çerçevesinde gerçekleştirirler. Sonrasında silikon ve onarım işlemleri tamamlandıktan sonra boya uygulaması yapılarak sizlere sorunsuz ve kusursuza en yakın biçimde teslim edilir.

Sizlere kısaca özetlemeye çalıştığımız bütün bu aşamalar, arka planda oldukça teferruatlı çalışmalar gerektirir. Firma olarak sizlere bunu yansıtmadan bütün zorlukların üstesinde uzman kadrolarımız ile geliyoruz. Sizlere sadece arkanıza yaslanıp ayrıcalıklı hizmetlerimizin tadını çıkarmak kalıyor. Bakırköy’ün tamamını kapsayan hizmetlerimiz ile çeşitli ölçeklerdeki taleplerinize oldukça kısa süreler içerisinde yanıt vermekteyiz. Bugüne dek hep Bakırköy prekast sektörüne yön veren projelere imza attık. Bugünden sonra da aynı karalılık ile çözüm üretmeye devam edeceğiz. Dilerseniz bütün bu konularla ilgili destek almak yada keşif randevusu talep etmek için çağrı merkezimizi arayarak uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. En iyi deneyimi yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

WhatsApp Sipariş Hemen Ara

  Binanızın dış cephe kaplamalarında, esnek, kırılmaz, yanmaz, suya dayanıklı, rüzgar ve dış sesten uzak, kaliteli ve yaratıcı bir dış cephe kaplaması için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Adres

  Soğukpınar Mh. Dilek Sk. No:28 Çekmeköy /İSTANBUL

  Telefon

  +90 507 203 1721

  E-posta

  [email protected]